logo

13 Temmuz 2014

TALİHSİZ ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ ERZURUM’DA TOPRAĞA VERİLECEK

 

ZEYTİNBURNU

Zeytinburnu’nda meydana gelen patlamada hayatını kaybeden 3 kişinin cenazeleri otopsi için Adli Tıp Kurumu’na getirilmişti. Çapa Tıp Fakültesi 5. Sınıf öğrencisi olan ve patlamada hayatını kaybeden Eda Can (23) ise memleketi Erzurum’da toprağa verilecek.

Zeytinburnu’nda meydana gelen patlamada hayatını kaybeden 3 kişinin cenazeleri otopsi için Adli Tıp Kurumu’na getirilmişti. Hayatını kaybeden Eda Can (23), Kader Kılıç (22) ve Uğur Çokgülenler’in (42) yakınları da kurum önünde cenaze işlemlerinin tamamlanmasını bekledi.

 

KADER KILIÇ’IN CENAZESİ ADLİ TIP KURUMU’NDAN ALINDI

 

Patlamada hayatını kaybeden 22 yaşındaki Kader Kılıç’ın cenazesi ailesi tarafından kurumdan alındı. Patlamanın meydana geldiği iş yerinde 5 ay önce muhasebe görevlisi olarak çalışmaya başlayan Kılıç’ın yakınları Sabah saatlerinde kurum önüne gelerek cenazelerini bekledi. Otopsi işlemlerinin ardından Kılıç’ın cenazesi toprağa verilmek üzere Zeytinburnu’na götürüldü.

 

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ EDA CAN MEMLEKETİNDE TOPRAĞA VERİLECEK

 

Çapa Tıp Fakültesi 5. Sınıf öğrencisi olan ve patlamada hayatını kaybeden Eda Can (23) ise memleketi Erzurum’da toprağa verilecek. Bütünleme sınavları nedeniyle İstanbul’daki evinde kalan Eda’nın patlamanın meydana geldiği iş yerine koli bantı almak için gittiği öğrenildi. Tıp öğrencisi Eda Can’ın cenazesi ailesi ve arkadaşları tarafından kurumdan alındı. Cenaze aracının çıkışını arkadaşları gözyaşları içerisinde izledi.

 

UĞUR ÇOKGÜLENLER’İN AİLESİNDEN DNA ÖRNEĞİ ALINDI

 

Patlamada hayatını kaybettiği belirtilen Uğur Çokgülenler’in (42) yakınları da cenazelerini almak için Adli Tıp Kurumu’na geldi. Evli ve iki çocuk babası olduğu öğrenilen Çokgülenler’in ailesi patlama ve yangın nedeniyle tanınmayacak hale gelen cenazeyi teşhis edemedi. Bunun üzerine aileden DNA örneği alındı. Yapılacak testlerin ardından cenaze Çokgülenler’e ait ise ailesine teslim edilecek.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+3 = ?

bahis siteleri