logo

15 Nisan 2015

TATBİKAT İLKOKULU’NDA KUTLU DOĞUM PROGRAMI

KUTLU

Erzurum’da Tatbikat İlkokulu’nda düzenlenen Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen programı büyük beğeni topladı.
Tatbikat İlkokulu’nda düzenlenen kutlu doğum programına, Okul Müdürü Hüseyin Dağdelen, müdür yardımcıları, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.
Tatbikat ilkokulu tarafından düzenlenen kutlu doğum programı İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Salat-ü selamın ardından öğrenciler tarafından şiirler ve ilahiler okundu.
Düzenlenen programda 4. Sınıflar arasında yapılan “Peygamberime mektup “yarışmasında birinci olan İsmail hakkı Uzun’a, şiir yarışmasında birinci olan Nazlı Hilal Yavuz’a ve Salavat-ı Şerif yarışmasında birinci olan DicLehan Şevval Uzun’a öğretmenleri tarafından ödülleri verildi.
Programda tatbikat öğrencileri tarafından peygamberimize yazılan mektup, şiirler ve dualar okundu. Program Okul öğrencilerinden oluşan İlahi korosu programı ile sona erdi.
Öğrenciler, “Bütün alemlere rahmet olarak gönderilen peygamber efendimizin doğum gününde peygamberimizi anlamak, anmak, anlatmak ve yüreklerimizde hissetmek istedik” dediler

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+4 = ?

bahis siteleri