logo

TDP’DEN İHA’YA ZİYARET

 

tdpErzurum Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik (TDP) Şube Müdürlüğü’nce organize edilen program dahilin de İl Emniyet Müdür Yardımcısı HASAN Bozkurt, Şube Müdürü İdris Şahin ve TDP polisleri, İhlas haber Ajansı Erzurum Bölge Müdürlüğü’ne ziyarette bulundular.
“Çalışan gazeteciler Günü” kapsamında İHA Erzurum Bölge Müdürü Ayhan Türkez’i ziyaret eden İl Emniyet Müdür Yardımcısı Hasan Bozkurt, Çocuk Şube Müdürü ve aynı zamanda TDP Şube Müdür vekili İdris Şahin ile TDP polisleri, kentte yapılan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundular.
TDP Şube Müdürlüğü olarak “Mavi Kartaneleri” projesini yürüttüklerini ve projenin verimli bir şekilde devam ettiğini ifade eden İdris Şahin, “Kent genelinde yaklaşık 20 okulda çalışmalarımız sürüyor. Okulların belirlenmesinde sosyo-ekonomik bakımdan düşük olan yerleşim bölgelerinde yer alan okullara öncelik verildi. Mavi Kartaneleri projesinin faaliyetlerinden biri de Tarih ve Kültür gezileridir.” dedi.
Uzun yıllar öncesinde Erzurum Emniyet Müdürlüğünde komiser rütbesiyle görev yaptığını ve kısa bir süre önce İl Emniyet Müdür Yardımcısı olarak yeniden Erzurum’a atandığını ve bu ilde görev yapmaktan memnuniyet duyduğunu kaydeden 2. Sınıf Emniyet Müdürü Hasan Bozkurt, “bugün şehrimizde görev yapan gazeteci arkadaşlarımızı ziyaret etmek istedik. Yapılan çalışmaları istişare ediyoruz.” diye konuştu.
İHA Erzurum Bölge Müdürü Ayhan Türkez’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+4 = ?

bahis siteleri