logo

TİME WOOD ORMAN ÜRÜNLERİ HEDEF BÜYÜTÜYOR

DSC_0147

 

Yaklaşık 150 Yıllık bir tecrübeyle ve yüzde yüz  müşteri memnuniyet prensibiyle çalışmalarını sürdüren Time Wood Orman Ürünleri Sektörün öncü kuruluşlarından biri. ”Doğadan gelen sanat”sloganıyla  çalışmalarını titizlikle sürdüren Time Wood Orman ürünleri firması yaptığı yeniliklerle hedef büyütüyor.  45 kişiyi istihdam eden firma, kaliteli hizmet anlayışıyla göz dolduruyor.

DSC_0176

Kuzey Çevre Yolu üzerinde bulunan 3 bin 600 metrekare alan üzerine kurulu dev tesiste son teknolojiye sahip makinelerle üretim yapılıyor.

Time Wood Orman Ürünleri Erzurum Temsilcisi Mustafa Çavdar, Erzurum’da Kent Mobilyaları imalatı yaptıklarını belirterek, sektöründe öncü firma olduklarını kaydetti.

Üç kuşak boyu  mesleği icra ettiklerini belirten Çavdar,”Küçük yaşlardan beri sektörün içerisindeyim.Dede mesleğini İleriye götürmek için yoğun çaba sarf etmekteyiz. Hep daha iyisi ve kalitelisi için mücadele veriyoruz”dedi.

DSC_0199

Erzurum’da istihdama katkı sağladıklarını kaydeden Çavdar,”Tesisimizde yaklaşık 45 çalışanımız bulunuyor.Bu sayı ilerde daha artacaktır.Amacımız Şehrimize kalite hizmet verirken istihdamına da katkıda bulunmak.Burada çalışanlarımızın mutluluğunu sürekli yükseltmeye, ülke ekonomisine ve istihdamına her geçen gün daha fazla yarar sağlamaya odaklanmış durumdayız.Time Wood Orman Ürünleri olarak sektöre katkımızı arttırma çabası içindeyiz. Mobilya,  Kamelya, Ahşap Ev, Ahşap Bank, Ahşap Köprü, Ahşap Çöp Kovası, Ahşap Kulübe gibi Ahşapla ilgili aklınıza gelebilecek herşeyi üretme kapasite olan Fabrikada tamamen yerli ürünler kullanılıyor’’ dedi.

BÖLGEYE HİTAP EDİYORUZ

DSC_0170

Firma olarak bölgeye hitap ettiklerini belirten  Çavdar, ‘’Firmamız Erzurum başta olmak üzere tüm bölgeye hizmet veriyor. Ayrıca bir çok üründe diğer bölgelere göre daha uygun fiyat imkanı sağlıyor. Ödeme İmkanlarında kolaylıklar yapılıyor.Bu da doğal olarak vatandaşın tercihini Time Wood Orman Ürünleri firmasından kullanmasını sağlıyor. Erzurum’da 15 Temmuz Mesire Alanı, Abdurrahman Gazi Türbesi,100.Yıl Parkı ve Olimpiyat Parkı’nda yapılan hizmetler Time Wood’un Referansı.Müşteri odaklı yaklaşım sayesinde olumlu referanslar ve müşterilerin mutluluğu Time Wood’un en büyük kazanımı oldu’’ded

DSC_0161

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+1 = ?

bahis siteleri