logo

TÜMSİAD BURUCU’YLA DEVAM DEDİ

20150124_142312
Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği’nin, dün yapılan olağan kongresinde, Cafer Burucu yeniden başkan seçildi.

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği Erzurum Şubesi, yapılan olağan kongreyle, mevcut başkan Cafer Burucu ile yoluna devam etti. TÜMSİAD Şube binasında gerçekleşen ve divan başkanlığını Calalettin Çetinkaya’nın yaptığı kongreye tek aday olarak giren Burucu, 135 üyeden, kongreye katılan 92 üyenin tamamının oyunu alarak yeniden başkan seçildi.

Seçimde yeniden başkan seçilen Cafer Burucu’nun yardımcılıklarına yeniden Abdulsettar Demir ve Hakan Ak getirilirken, yönetim kurulu üyeliklerine; Murat Kumbasar, Ömer Düzgün, Erhan Dudu, C. Mekki Mutioğlu, Fatih Tüzemen, Teoman Özdoğan, Muhittin Aydın, Gürkan Levent Çelebi, Cengiz Tosun, Yusuf Korkmaz ve Erdoğan Kanmaz seçildi. Başkan Cafer Burucu, bugüne kadar görev yapan yönetim kurulu üyeleri ve komisyon başkanları ve üyelerine hizmetlerinden ötürü teşekkür ederek, elde edilen başarılı hizmetlerde ekip olarak herkesin önemli işler yaptığını, yapılan yeni kongreyle de önemli projeler gerçekleştireceklerine inandıklarını kaydetti.

İstihdam ve kitap fuarları organizasyonlarında aktif rol alarak, çok önemli başarılar elde ettiklerinin altını çizen Başkan Burucu, ortak paydalarının Erzurum olduğunu, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da ticari, sosyal, kültürel ve ekonomik alanda Erzurum’a yapılacak her türlü projede TÜMSİAD üyeleriyle birlikte etkin rol almaya devam edeceklerini söyledi. Burucu yaptığı açıklamada, sivil toplum kuruluşu olarak Erzurum ticaretinin canlanması amacıyla yapılan fuarların başarılı bir şekilde, amacına ulaşılarak düzenlenmesinde emekleri geçen siyasi, bürokratik ve akademik kuruluşlarının yöneticileri ve diğer STK temsilcilerinin büyük desteklerini gördüklerini ifade ederek, bundan böyle de birlikte çalışma arzusunda olduklarını yineleyerek herkese teşekkür etti.

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği’nin dün gerçekleşen olağan kongresi sonrasında yapılan görev dağılımıyla Teşkilatlanma Komisyonu Başkanlığı’na Muhittin Aydın, Sektör Kurulları Komisyon Başkanlığı’na Erdoğan Kanmaz, Mali İşler ve Teşvik Komisyonu Başkanlığı’na Mekki Mutioğlu, Uluslararası İlişkiler Komisyonu Başkanlığı’na Fatih Tüzemen, İş Geliştirme ve Yatırım Komisyonu Başkanlığı’na Teoman Özdoğan, Kurumsal Organizasyon Komisyon Başkanlığı’na Erhan Dudu, Sosyal ve Hukuk İşleri Komisyon Başkanlığı’na Gürkan Levent Çelebi ve İletişim Komisyonu Başkanlığı’na ise Cengiz Tosun getirildi. Denetleme Kurulu Üyeliklerine Sefa Çakıroğlu, Orhan Ak ve Lütfü İbişoğlu’nun seçildiği kongrenin sonunda Başkan Cafer Burucu bütün üyelere teşekkür etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?

Betboo giriş