logo

10 Eylül 2014

TÜRK EĞİTİM-SEN PASİNLER ŞUBE BAŞKANLIĞINDAN DAYANIŞMA YEMEĞİ

EĞİTİM

Türk eğitim –Sen Pasinler şube başkanlığı Savaş Piknik tesisilerinde düzenlediği, birlik beraberlik ve dayanışma yemeğinde üyeleri ile bir araya geldi.
Türk Eğitim-Sen Pasinler Şube Başkanı Atilla Yağar, her zaman bir araya gelme imkânları olmadığı için, yönetim kurulunun tertip ettiği yemek vesilesi ile bir araya gelmek, sohbet etmek ve varsa dertlerini paylaşmak, çözüm üretmek için bir araya gelmek istediklerini ifade ederek, yemeğe katılan tüm üyelere yönetim kurulu adına teşekkür ettiğini söyledi.Yağar sözlerini şöyle sürdürdü; İlçe teşkilatlanmamızda bizlere hiçbir konuda desteğini esirgemeyen hep yanımızda olan Türk eğitim-Sen Erzurum İl Başkanımız Müfit Bayraktar’a ve İl yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Arkadaşlar, biz dernek ya da vakıf değiliz. Üyelerimizin hak ve menfaatlerini korumaya çalışan, milli ve manevi değerlere bağlı, İlkeleri olan bir sendikayız.Sendika olmanın bilinci ile hareket ediyoruz. Gücümüzü ve irademizi, kendimiz kullanıyor hiç kimsenin taşeronluğunu yapmıyoruz.İlçemizde eğitimin çıtasını yükseltmek için her arkadaşımız canla başla çalışıyor. Görevimizi en iyi şekilde yapmanın gayreti içindeyiz.Haksızlığın ve hukuksuzluğun ve keyfi uygulamaların her zaman karşısındayız. Adil yönetim ve adil çalışma şartlarından yanayız.
Türk Eğitim-Sen Erzurum İl Başkanı Müfit Bayraktar ise Yaptığı konuşmada yaptığımız çalışmaları, verdiğimiz mücadeleyi ve elde ettiğimiz kazanımları zaten bilen biliyor. Biz Yunus Emre gibi sabırlı, Mevlana gibi hoşgörülüyüz. Bizler Mevlana’nın felsefesini benimsedik. Bakın Mevlana ne diyor; ‘Her rüzgârda otlar gibi eğilip bükülürsen, dağ bile olsan bir ota değmezsin.’Değerli arkadaşlarım, bugün burada birlik ve beraberliğimizi bir kez daha pekiştirdik. Hepimiz bu vatana sevdalı insanlarız. Bu ülke için elimizden gelenin en iyisini yapma gayreti içinde olduğumuzdan kimsenin kuşkusu olmasın.’dedi.
Savaş Piknik tesislerinde verilen birlik beraberlik yemeği yöresel sanatçı Evren Kurt’un verdiği mini konserle sona erdi.
pasinler2

HABERİN VİDEOSU İÇİN BURAYI TIKLAYINIZ

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+7 = ?

bahis siteleri