logo

20 Nisan 2015

TÜRKİYEDE BİR İLK FORUM ERZURUM’DA ÜCRETSİZ KREŞ EĞİTİMİ

KRES

Bugüne kadar sayısız organizasyonlara imza atan Forum Erzurum; Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hafta içi çocuklara ücretsiz kreş eğitimi veriyor.
Forum Erzurum 2. Katta bulunan Çocuk Kulubü’nde; ingilizce , fen , tiyatro , müzik, dans ve sanat eğitimleri ücretsiz verilmeye başladı.
Konuyla ilgili basın açıklaması yapan Alışveriş Merkezi Müdürü Ahmet Çakmak; “Forum Erzurum ailesi olarak başta sosyal sorumluluk projeleri olmak üzere Erzurum ve tüm çevre illerde eğitim odaklı bir çok projenin hazırlığı içerisindeyiz. Bu kapsamda Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hafta içi tüm çocuklara ücretsiz kreş eğitimi veriyoruz. Keşfet, Eğlen , Öğren sloganıyla çıktığımız bu projemizde , çocuklarımızın gelişimi ve birçok alanda kabiliyet kazanmaları için uzman kadro ile gönüllü olarak hizmet vermeye devam edeceğiz.
Televizyon ve İnternet cocuklarımız için büyük bir tehdit oluşturmaya başladı, internetteki sanal dünya, tamamen çevresinden soyutlamış ve toplumsal değerlere kayıtsız bir insan kitlesinin oluşmasına zemin hazırlamaktadır. Keşfet – Eğlen – Öğren projesinde temel hedef; çocukların gelişim çağlarında başlayan internet ve televizyon bağımlılığının önüne geçmektedir. Hafta içi 11:00 – 20:00 saatleri arasında çocuklarımız için hazırladığımız eğitim programına tüm Erzurum’luları bekliyoruz.” Diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+6 = ?

bahis siteleri