logo

ÜLKÜ OCAKLARI MERHUM TÜRKEŞ’İ ÖLÜM YILDÖNÜMÜNDE ANACAK

 

YEUYakutiye Ülkü Ocakları Başkanı Muammer Akbulut, Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkü Ocakları kurucusu, Türk Dünyası’nın bilge lideri Merhum Başbuğ Alparslan Türkeş’i 19’ncü ölüm yıldönümünde sevgi, saygı ve rahmetle andıklarını söyledi.
“Hayatının her anını, Türk Milliyetçiliği’ne adamış olan büyük devlet ve dava adamı Alparslan Türkeş’i kaybetmenin acısını halen yüreğimizde hissediyoruz” diyen Yakutiye Ülkü Ocakları Başkanı Muammer Akbulut, “Büyük bir Vatan sevdalısı Başbuğumuz Alparslan Türkeş, her zaman ülke çıkarlarını ön planda tutarak gelecek seçimler yerine, gelecek nesilleri düşünerek hareket etmiştir. Merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş, ömrü boyunca milyonlarca vatan sevdalısı, imanlı gençler yetiştirmiştir. O`nun ülküsü ve fikirleri aradan geçen onca zamana rağmen halen ilk günkü heyecan’la yaşamakta ve yaşatılmaktadır. Büyük devlet, fikir ve dava adamı Başbuğumuzun Alparslan Türkeş`in, ülküsü ülkümüz, ufku ufkumuz olmaya devam etmektedir. Hedefleri doğrultusunda azim ve kararlılıkla yürümeye de devam edeceğiz. Bu ülkü ve fikirler Türk Milliyetçilerinde var olduğu sürece, ülkemizin birlik, beraberlik ve dirliğini hiç kimse bozmaya cesaret edemeyecektir. Başbuğ’uma ve tüm şehitlerimize Cenab-ı Allah tan rahmet diliyorum” diye konuştu.
Muammer Akbulut, 4 Nisan’da ölümünün yıl dönümünde merhum Alparslan Türkeş’in kabrini ziyaret etmek için yarın Erzurum’dan Ankara’ya hareket edeceklerini söyledi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?

bahis siteleri