logo

UMUT ÇİÇEKLERİ KOMİSYONU MEYVE AĞAÇLARINI TOPRAKLA BULUŞTURDU

Pasinler Kaymakamı Ali Ada başkanlığında kurulan ve iki yıldır güzel hizmetlere imza atan Umut Çiçekleri Komisyonu Pasinler’de 300 adet meyve ağacını toprakla buluşturdu.
Pasinler Kaymakamı Ali Ada başkanlığında iki yıl önce kurulan Umut Çiçekleri komisyonu düzenlediği etkinliklere bir yenisini daha ekledi. İlçede Mesleki Eğitim ve Teknik Lisesi bahçesini meyve ağaçlarıyla donattı. Kaymakam Ali Ada’nın da katılımıyla 300 adet Armut, Elma ve Vişne ağacı etkinliğe katılan 120 öğrenciyle birlikte toprakla buluşturuldu.
Konuyla ilgili açıklamada bulunan Pasinler Kaymakamı Ali Ada, Sayın Valimiz Dr. Ahmet Altıparmak’ın iki yıl önce Erzurum’da başlattığı ve Pasinler’de kurduğumuz Umut Çiçekleri komisyonu ilçedeki dezavantajlı çocuklara yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Komisyonumuzca bu ayda Elma, Armut ve Vişne gibi çeşitli 300 adet meyve ağacını toprakla buluşturduklarını, kurulan komisyonca ilçemizdeki dezavantajlı çocukların eğitiminden, giyimine, gıda yardımından sosyal faaliyetlerine kadar bir çok alanda çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi.
Ağaç dikiminden sonra Pasinler mesire alanlarında Komisyonca hazırlanan piknik organizasyonuna geçen öğrenciler gün boyu oyunlar oynayarak gönüllerince eğlendiler. Piknik organizasyonuna da katılan Kaymakam Ali Ada, çocuklarla birlikte sohbet etti.

KAYMAKAM ADA VE ÖĞRENCİLER AĞAÇ DİKİMİ (MURAT ÇANKAYA/ERZURUM-İHA)

,

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+10 = ?

bahis siteleri