logo

04 Nisan 2015

UYANIŞ SON KEZ SAHNEDEYDİ

UYANIŞ

Erzurum Kalkınma Vakfı (ER-VAK) Gençlik Komisyonu Tiyatro ekibi tarafından uyuşturucu bağımlılığına dikkat çekmek için 11 kez sergilenen ’Uyanış’ adlı tek perdelik tiyatro oyunu son kez sahnelendi.
Son yıllarda başta bonzai olmak üzere uyuşturucu kullanımının yaygınlaşması ve korkutucu boyutlara ulaşmasına sonucunda uyuşturucu bağımlılığına dikkat çekmek amacıyla ER-VAK Gençlik Komisyonu Tiyatro ekibi tarafından proje kapsamında oluşturulan ’Uyanış’ adlı tek perdelik tiyatro oyunu son izleyicilerle buluşarak sahnelere veda etti.
Erzurum ve ilçelerinde 11 kez sergilenen ve yaklaşık 10 bin kişinin izlediği tiyatro oyunu finalini Atatürk Üniversitesi Oditoryum salonunda yaptı. Yönetmenliğini Ferhat Raşit Kına, yazarlığını Neslihan Narmanlıoğlu, proje sorumluluğunu ise Emre Çomaklı’nın üstelendiği tiyatro oyunu izleyicilerine veda etti. ER-VAK Gençlik Komisyonu Tiyatro ekibinde başarılı performanslarıyla göz dolduran oyuncular Fatih Ağarman, Burak Yeltekin, Esra Övez, Elif Cecenpınar, Berkay Bilgin, Beyza Karademir, Serap Aktaş, Ebubekir Çelikoğlu, Hilal Sarıbaş, Doğukan Topallı ve Burak soğan ise yeni oyun ve turne hazırlıklarına başladı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+1 = ?

bahis siteleri