logo

UZUNDERE’DE CANBAŞ RÜZGARI

2018 ak parti

 

Uzundere  ilçesinde yerel seçimler öncesi  aday adayları  kamuoyuna deklare edilmeye başladı.   İlçe halkı tarafından sevilen ve çeşitli görevlerde bulunan asker kökenli eğitmen İrfan  Canbaş  AK  partiden Uzundere Belediye Başkan aday adayı oldu.  Canbaş’ın aday adaylığı  siyasi arenada  hareketlilik oluşturdu.

Canbaş,   Kentvizyon Habere yaptığı açıklamada  belediye başkanı seçilmesi halinde katılımcı yönetim anlayışını benimseyeceğini belirterek,  şunları söyledi:

”Belediye hizmetlerinde gerçek  olan anlayış, insan odaklı ihtiyaçları,  olumsuzlukları ve  yaşam akışını kolaylaştırmaktır.  İlçe halkının ihtiyaçlarına  odaklı, Tüm riskleri gözeten,   bireyleri memnun  edici   yanlı ve taraflı olmadan  hem  vücut , tek  yürek  olacak , dinleten değil, dinleyen  bir  belediyecilik  anlayışıyla bu yola çıktım. Allah’ın izni ve inayeti  ile  yapacaklarım teminatımdır.  Seçilmem halinde katılımcı belediyecilik anlayışını benimseyeceğim”

NİÇİN AK PARTİ? 

Niçin AK Parti’den aday olduğunu da açıklayan Canbaş, ”  Doğduğum büyüdüğüm memleketim Uzundere ilçesinde 2014 yerel yönetim seçimlerinde  Adalet ve Kalkınma Partisinden   belediye başkanlığı  aday adaylığım olmuştu. Gönülden bağlı olduğum ve liderini sevdiğim.  Adalet ve Kalkınma Partisinden. Uzundere ilçe belediye başkanlığı  görevine tekrar talibim. iyi niyetim ve içtenliğimle Memleketimi, Halkımı çok seviyorum. Öz güvenim ve tecrübelerimin yanında çalışma enerjim , hayata dair bakışım pozitiftir. Siyasi vitrinim ve  potansiyelim yüksek  olup bu uğurda  başarılı olmak gerçek arzumdur” dedi.

71454_456555601112482_1365954649_n

CANBAŞ KİMDİR? 

1970 Erzurum Uzundere  doğumlu  Canbaş,  Emekli. Eğitimci ,  Evli  ve  iki çocuk  Babası.

Eğitimi                                  :

  • KKK’lığı Balıkesir Ordu donatım Ast Sb. Meslek Yüksek Okulu.
  • Anadolu Üniversitesi İşletme Fak. (Yönetim Organizasyon Bölümü 2005 )
  • Anadolu Üniversitesi İşletme Fak. (yerel yönetimler 2016 )

Yaptığım Görevler             : Yılmaz Haritacılık ltd. şti. 1988 -1990 Yılları arasında belediye imar harita kadastro çizim ve alet operatörlüğü ( Bayburt ili – İstanbul Ümraniye – Uzundere ilçesi ) faaliyetlerinde bulundum.

               1990- Astsubay Okuluna giriş 1992 yılında ilk görev olarak, Jandarma Genel Komutanlığı Ankara Ana Depo Komutanlığında araç yedek parça ve avadanlık mal sorumluluğu görevlerinde bulundum. Ayrıca Ek görev olarak parça uzmanı – mal muayene – Teslim tesellüm- Satın alma komisyon üyeliklerinde bulundum. Türkiye’nin değişik bölgelerinde Lojistik Şube kısım amiri, İşletme Mal Saymanlığı ve Birlik Mal Saymanlığı, görevlerinde bulundum. Artvin İl J.K.Lığı Birlik mal saymanlığından 2005 yılında   rapor nedeniyle çok sevdiğim askerlik mesleğimden, şartlı olarak malulen emekli edildim.

Emeklilik Sonrası              : 2007 – 2018 Halen  Erzurum Özel güvenlik şirketleri ve eğitim kurumlarında 7 ayrı branşta uzman eğitmen olarak hocalık yapmaktayım . Eğitimin yanında 5 yıl şirket yöneticiliği. Ek ( Özel güvenlik şirketi ve eğitim kurumun da )  1 yıl otel Güvenlik Müdürlüğü ve de birçok büyük organizasyonlarda koordinatör olarak görevlerde bulundum.  Seminerler , hizmet içi eğitimler. Eğitim konulu  brifinglerde görev aldım          ( Özel  Güvenlik – sivil savunma vb. ) Halen  2015 yılında  Erzurumda  başladığım vede devam etmekte olduğum  Uluslararası  Kurumsal Büyük firmada Bölge Müdürlüğü yapmaktayım.

 

Aldığım Onur Belgeleri: Görev üstün hizmet başarılarımdan dolayı , Jandarma Genel Komutanlığın da  tüm çalıştığım kıt a komutanlarım tarafından  11 adet görev üstün başarı  taktir belgesi iki adet taltif ve iki adet  hediye verilerek onura edildim.

Yabancı dil                           :  İngilizce.

Bilgisayar Kullanımı         :  İyi derecede.

2018 ak parti

canbaş gif

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?

Betboo giriş