logo

04 Nisan 2015

VALİ ALTIPARMAK FUTBOLCULARA MORAL VERDİ TARAFTARA ÇAĞRIDA BULUNDU

VALİ

Spor Toto 3. Lig 3. Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren, Büyükşehir Belediye Erzurumspor yönetici ve futbolcuları düzenlenen moral yemeğinde bir araya geldi.
Yemeğe katılan Vali Dr. Ahmet Altıparmak, futbolculara, sahada takım ruhuyla oynamanın başarıyı getireceğine inandığını söyledi.
Bir futbolcu için, Erzurum gibi büyük bir şehrin takımında, bütün bir şehri arkasına alarak oynamanın şans olduğunu söyleyen Vali Altıparmak, “yarın belki de hiçbir takıma nasip olmayan, desteğini hiç bir zaman esirgemeyen taraftarımız, size yine aynı desteği verecektir. Bilginiz, yeteneğiniz ve aklınızı kullanarak birbirinizin yeteneğine yetenek katarak takım ruhuyla oynarsanız, ben inanıyorum ki başarıyı yakalamanız da hiçbir şey engel olamaz” dedi.
Vali Dr. Ahmet Altıparmak K.Maraş maçı öncesi Erzurumspor taraftarına da çağrıda bulundu.
Son haftalarda Erzurumspor’un, elde ettiği başarılı sonuçlarla Şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerlediğini, her geçen gün takımın üzerindeki baskının arttığını, bundan dolayı taraftarın yapıcı olmasının önemli olduğunu vurgulayan Vali Altıparmak “önümüzde oynayacağımız zorlu maçları da düşünerek takımın asıl sahibi olan taraftarlarımızdan, coşkulu ve kulübe zarar vermeyecek şekilde, centilmenlik ölçüleri içinde, takımlarına destek vermelerini bekliyoruz .” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+7 = ?

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.