logo

VALİ ALTIPARMAK HALK SAĞLIĞI VE KARAYOLLARI 12.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

vvv

Erzurum Valisi Dr. Ahmet Altıparmak Karayolları 12. Bölge Müdürlüğü ve Halk Sağlığı Müdürlüğünde incelemelerde bulundu.
İlk ziyaretini Karayolları 12. Bölge Müdürlüğüne gerçekleştiren Vali Altıparmak’ı Müdürlüğe gelişinde Karayolları 12. Bölge Müdürü Enver Şerif Bağ ve Müdür Yardımcısı Arif Polat karşıladı.
Vali Dr. Ahmet Altıparmak, Bölge Müdürü Bağ’a yeni görevinde bir kez daha başarılar diledikten sonra, bölge müdürü , müdür yardımcıları ve diğer üst yöneticilerle toplantı yaparak bölge müdürlüğünce yürütülen çalışmaları değerlendirdi.
Vali Altıparmak daha sonraki incelemelerine Halk Sağlığı Müdürlüğünde devam etti. Vali Altıparmak’ı Halk Sağlığı Müdürlüğüne gelişinde Vali Yardımcısı Hatice Bayar Özdemir, Halk Sağlığı Müdürü Dr. Mahmut Uçar ve müdür yardımcıları karşıladı.
Vali Altıparmak burada ki incelemelerinde Halk Sağlığı müdürlüğünde her hafta gerçekleştirilen, müdür yardımcıları ve diğer üst yöneticilerinin de katıldığı toplantıya katılarak müdürlüğün çalışmaları hakkında brifing aldı. Halk Sağlığı Müdürlüğünde her hafta düzenlenen bu toplantılarda sağlık alanında ilgili kurumlarla istişarede bulunularak, sağlık hizmetlerinin halkımıza daha iyi şekilde ulaştırılması hedefleniyor.
Vali Altıparmak ayrıca, Halk Sağlığı Müdürlüğünde Atatürk Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi hocaları ile öğlen yemeğinde de bir araya geldi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?

bahis siteleri