logo

01 Nisan 2015

VALİ ALTIPARMAK ŞAMPİYONLARI ÖDÜLLENDİRDİ

vali

 

Güreşte ülkemize bronz madalya kazandıran Murat Ertürk ile Judo Grand Prix’te gümüş madalya elde eden Hasan Vanlı’yı makamında kabul eden Vali Altıparmak, sporcularımızı altın ile ödüllendirdi.
Erzurum birçok spor dalında başarıdan başarıya koşarken, judo ve güreşte elde edilen zaferlerle göğsümüz bir kez daha kabardı. Polonya’da yapılan U23 Yaş Serbest Güreş Avrupa Şampiyonası’nda 74 kiloda Murat Ertürk üçüncü olarak ülkemize bronz madalya kazandırırken, Samsun’da yapılan Judo Grand Prix Turnuvasında Hasan Vanlıoğlu ikinci oldu.
Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, Büyükşehir Belediyesi Güreş Teknik Direktörü Fikret Polat, Güreş İl Temsilcisi Fahrettin Ertürk, Judo İl Temsilcisi Nurullah Diyarbakır’ın ile birlikte, Milli güreşçi Murat Ertürk ve Milli judocu Hasan Vanlıoğlu, makamında kabul eden Vali Altıparmak, alınan başarılardan dolayı yönetici,antrenör ve sporcuları tebrik etti.
Sporcularımızın Erzurumlu olarak uluslararası arenada Türkiye’yi başarı ile temsil etmesinden büyük bir mutluluk duyduğunu belirten Vali Altıparmak, iki sporcunun Avrupa, Dünya ve hatta Olimpiyatlarda şampiyonluk kürsüsüne çıkacağına da inandığını söyledi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+10 = ?

bahis siteleri