logo

02 Haziran 2017

Vali Azizoğlu, göçmenlerle iftarda buluştu

 

tyeErzurum Göç İdaresi İl Müdürlüğü tarafından Aşkale Geri Gönderme Merkezinde iftar yemeği düzenlendi.

 

İftara, Vali Seyfettin Azizoğlu’nun yanı sıra, Göç İdaresi Genel Müdürü Atilla Toros, 9. Kolordu Komutanı Tümgeneral Mehmet Özoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Güray Alpar, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Mustafa Çelik, İl Emniyet Müdürü Mehmet Aslan ve göçmenler katıldı.

 

Yemek sonrası bir konuşma yapan Vali Azizoğlu, Ramazan Ayının manevi atmosferini göçmen misafirlerle paylaşmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

Türkiye’nin İslam coğrafyasının için umut ışığı olduğunu söyleyen Vali Azizoğlu, “Milletimiz, tıpkı tarihte olduğu gibi bugünde ülkelerinde yaşanan olaylar nedeniyle kendisine sığınan mazlum ve mağdur Müslümanların yanında olmuştur. Erzurum ahalisi de, ilimizde başlattığımız yardım kampanyalarında darda kalanlara daima yardım elini uzatmıştır. İslam coğrafyası üzerinde bu dönemde kirli oyunlar oynanıyor. Bu oyunların üstesinden de birlikte geleceğiz. Biz sizlerle bir elin parmakları gibiyiz. Birbirimizden ayrılamayız. Birliğimizi sürdürdüğümüz sürece de bu alçakça oyunlar amacına ulaşamayacaktır” dedi.

 

İl Müftüsü Hasan Hüsnü Sula’nın yaptığı dua ile sona eren iftar yemeğinde, Vali Azizoğlu, göçmen çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+4 = ?

www.backlinktr.biz | 522: Connection timed out

Error 522 Ray ID: 5356b3c60f20cba0 • 2019-11-14 05:49:45 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Vienna

Cloudflare

Working
www.backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.