logo

01 Haziran 2017

Vali Azizoğlu, Tekman ilçesini ziyaret etti

 

byBeraberinde İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Mustafa Çelik ve İl Emniyet Müdürü Mehmet Aslan ile birlikte Tekman’a hareket eden Vali Seyfettin Azizoğlu, yolda önünü kesen çocuklarla şakalaştı, kendilerine çeşitli hediyeler verdi.

 

125 GÜNDE BİTİRİN TALİMATI…

 

İlçe girişinde Kaymakam Kemal Karahan ve eşi Enise Karahan tarafından çiçeklerle karşılanan Vali Seyfettin Azizoğlu, doğrudan Kaymakamlık’a geçti ve birifing aldı. İlçenin sorunları ve vatandaşın beklentileri konusunda bilgi sahibi olan Vali Azizoğlu, yapımı devam eden ilçe emniyet müdürlüğü inşaatını gezerken, müteahhite, “125 günde inşaatı bitirmenizi istiyorum” talimatı verdi. Vali Azizoğlu, yakında temeli atılacak olan kaymakamlık binasının yapılacağı inceleyerek, yeri beğendiğini söyledi. Vali Azizoğlu, yol boyunca karşılaştığı vatandaşlarla merhabalaştı, hal hatır sordu, çocuklara da hediyeler dağıttı.

 

MEHMETÇİK İLE İFTAR ETTİ

 

İlçe merkezinden Kırıkhan Köyü’ne geçen Vali Azizoğlu ve beraberindekiler, mehmetçik ile biraraya geldi, karavanaya kaşık salladı, birlikte iftar etmeninin huzurunu ve mutluluğunu yaşadılar.

 

İftar sonrası yeniden ilçe merkezine dönen Vali Azizoğlu, vatandaş ile kahvehane önünde çay içti, sohbet etti, dert dinledi. Devletin, vatandaşın huzur ve güvenini sağlama adına üzerine düşeni yaptığını belirten Azizoğlu, ilçe halkından üretime katkı yapmalarını istedi.

 

Hayvancılık ile ilgili konularda yaşanan sorun ve sıkıntıları en aza indirmek için, talimatlar verdiğine dikkati çeken Vali Azizoğlu, “Bu şehri ve bu bölgeyi el ele, omuz omuza vererek kalkındıracağız. Çok yakın bir gelecekte bu coğrafya, huzur beldesi olacak. Vatandaşımız, herşeyin en iyisine, en güzeline layıktır” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+4 = ?

bahis siteleri Betboo giriş