logo

VALİ AZİZOĞLU’NDAN BÜYÜKŞEHİR VE EMNİYET’E ZİYARET

 

azizErzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’i makamında ziyaret etti. Samimi bir atmosferde geçen ziyarette Başkan Sekmen, Vali Azizoğlu’na Büyükşehir’in çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Son Valiler Kararnamesiyle, Bartın Valiliği’nden Erzurum Valiliği’ne atanan Seyfettin Azizoğlu, kurum ziyaretleri kapsamında Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’e iade-i ziyarette bulundu.
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Vali Seyfettin Azizoğlu’nu Büyükşehir Belediyesi hizmet binası önünde karşıladı. Vali Azizoğlu’na bu nazik iade-i ziyaretleri için şükranlarını sunan Sekmen, Erzurum Büyükşehir Belediyesinin yapmış olduğu çalışmalar hakkında detaylı bilgi verdi.
Erzurum’un, bölgenin merkezi konumunda olduğunu söyleyen Vali Azizoğlu, “Halka hizmet Hak’ka hizmettir. Anlayışı gereğince memleketimiz ve Erzurum için yapılan hizmetin bir ibadet niteliğinde olduğunu düşünüyorum” dedi. İlimizi kalkındırmak için yapılacak hizmetler konusunda, Valilik olarak, Büyükşehir Belediyesi ile sürekli işbirliği içerisinde çalışacaklarını ifade etti.
Belediye ziyaretinin ardından, Vali Seyfettin Azizoğlu, İl Emniyet Müdürlüğü’ne ziyarette bulundu. Emniyet Müdürlüğü hizmet binası giriş kapısı önünde Emniyet Müdürü Kamil Karbörk tarafından Polis tören mangası ile karşılanan Vali Azizoğlu, konferans salonuna geçti. Burada İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk’den bir brifing aldı. Brifing’te müdür yardımcıları ve şube müdürleri de hazır bulundular. İl Emniyet Müdürü Kamil Karabök’e ve şahsında tüm polis teşkilatına çalışmalarında başarılar dileyerek ayrıldı.

beyaz-zemin.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+1 = ?

bahis siteleri