logo

VALİ AZİZOĞLU’NDAN REKTÖR KOÇAK’A ZİYARET

 

vaallErzurum’da önceki gün görev başı yapan Vali Seyfettin Azizoğlu, kurum ziyaretleri kapsamındaAtatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hikmet Koçak’ı makamında ziyaret etti.
Rektör Prof. Dr. Hikmet Koçak, Vali Seyfettin Azizoğlu’nu Rektörlük girişinde karşıladı. Vali Azizoğlu’nun nazik ziyaretleri için şükranlarını sunan Rektör Koçak, Atatürk Üniversitesi hakkında bilgi verdi. Atatürk Üniversitesi olarak şehrin sosyo-ekonomik gelişimine katkı sağladıklarını vurgulayan Koçak, kalkınma hızının artırılması için şehir-üniversite iş birliğinin de sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesi gerektiğini söyleyerek, bu konuda Atatürk Üniversitesi’nin üzerine düşen sorumluluğu yaptığını ve bundan sonra yapmaya devam edeceğini belirtti.
Atatürk Üniversitesi’nin Türkiye’nin en büyük ve en köklü üniversitelerinden biri olduğunu söyleyen Vali Seyfettin Azizoğlu; üniversitenin, yaptığı akademik çalışmalar ve yetiştirdiği öğrencilerle ülkemizin örnek üniversitelerinden biri olduğunu, Atatürk Üniversitesi ve Erzurum Valiliği olarak sürekli işbirliği içinde olacaklarını ifade etti.
Ziyaretin ardından Rektör Koçak, Vali Azizoğlu’na Atatürk Üniversitesi logolu çini plaketi ve üniversitenin yeni yayını olan ‘2008’den 2016’ya Atatürk Üniversitesi’ kataloğunu takdim etti.

image

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+1 = ?

bahis siteleri