logo

01 Haziran 2017

Vali Azizoğlu’nun eşi, şehit aileleri ile iftarda buluştu

 

vcVali Seyfettin Azizoğlu ile birlikte Tekman’a giden Nilgün Azizoğlu’na, İl Jandarma Komutanı Mustafa Çelik’in eşi Nadire Çelik ve Tekman Kaymakamı Kemal Karahan’ın eşi Enise Karahan eşlik etti. Tekman’da ilk olarak Anadolu Lisesi Çocuk Gelişiminin resim sergisi ve Şehit Nurullah Saraç Orta Okulunda düzenlenen proje sergisinin açılışına katılan Nilgün Azizoğlu, iftar yemeğinde ise şehit, gazi aileleri ve Tekmanlı bayanlarla bir araya geldi.

 

Öğretmenevinde yapılan iftar yemeğinde misafirleri ile buluşan Azizoğlu, konuklarına beraberinde getirdiği hediyeleri dağıttı. Çocukları da sevindiren bayan Azizoğlu, halkın gösterdiği yakınlık ve misafirperverliğe teşekkür etti.

 

İlçede sağlanan güvenlik ortamının önemli olduğunu, halkın da bundan büyük mutluluk duyduğunu belirten Nilgün Azizoğlu, “Halkın yüzündeki korku ve endişe izleri, yerini tebessüme bırakmış. İnsanımızdaki rahatlık, huzur ve güvenden kaynaklanan mutluluk, hepimizi sevindirdi. Birbirimizle yakınlaştık, insanlarımızla kaynaştık. Son derece hoş bir Tekman gezisi yaptık” dedi.

 

İftar yemeğinin ardından 27 yıllık özlemini de gideren Azizoğlu, burada yaşayan dostlarıyla buluştu. Tekrar bir arada olmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Azizoğlu, “Hepinizi çok özlemişim. Sizleri görünce aradan geçen uzun yıllara rağmen dostluğumuzun eskimediğini hissettim. Kalpten bağlılık böyle bir şey” ifadelerini kullandı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+1 = ?

www.backlinktr.biz | 523: Origin is unreachable

Error 523 Ray ID: 5356b8d20c018c7a • 2019-11-14 05:52:54 UTC

Origin is unreachable

You

Browser

Working
Vienna

Cloudflare

Working
www.backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The origin web server is not reachable.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Check your DNS Settings. A 523 error means that Cloudflare could not reach your host web server. The most common cause is that your DNS settings are incorrect. Please contact your hosting provider to confirm your origin IP and then make sure the correct IP is listed for your A record in your Cloudflare DNS Settings page. Additional troubleshooting information here.