logo

24 Eylül 2015

VALİ YARDIMCISI ÖZDEMİR ÇOCUKLARI UNUTMADI

10

 

Erzurum Vali Yardımcısı Hatice Bayar Özdemir, beraberinde Erzurum Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zafer Aynalı ile birlikte Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Atatürk Erkek Yetiştirme Yurdu ile Nene Hatun Kız Yetiştirme Yurdu ve Çocuk Yuvası’nı ziyaret etti.
Vali Yardımcısı Özdemir ve Başkan Vekili Aynalı’ ilk olarak Atatürk Yetiştirme Yurdu’nu ziyaret etti. Burada Özdemir ve Aynalı’yı Aile ve Sosyal Politikalar Müdür Yardımcısı Cemil İlbaş, Atatürk Erkek Yetiştirme Yurdu Müdürü Sadrettin Güzeltepe ve diğer yetkililer karşıladı.
Aile ve Sosyal Politikalar Müdür Yardımcısı İlbaş , kurumun faaliyet alanları ve çalışmaları hakkında bilgi paylaşımında bulundu.
Vali Yardımcısı Özdemir, Atatürk Yetiştirme Yurdu’nda kalan çocukların bayramını kutlayarak, bayram harçlığı verdi.
Özdemir , yetiştirme yurdunda kalan çocuklarla tek tek ilgilenip, onlarla sohbet etti.
Başkan Vekili Aynalı ise çocuk yuvasında kalan çocuklara belediyenin kapısının açık olduğunu belirterek, yetiştirme yurdundaki çocukların belediye çalışmalarına ilişkin sorularını yanıtladı.
Çocukların bayramını kutlayan Aynalı, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Sekmen’in selamını iletti.
Özdemir ve Aynalı’nın ikinci durağı Nenehatun Çocuk Yuvası oldu. Burada Nene Hatun Çocuk Yuvası Müdür Vekili Adnan Yaşar Bektaş ve diğer yetkililer tarafından karşılan Vali Yardımcısı Özdemir ve Aynalı’ya Nene Hatun Çocuk Yuvası hakkında bilgi verildi.
Kız çocuklarıyla tek tek ilgilenen Özdemir, çocukların eğitim durumu ve ihtiyaçlarıyla ilgili yertkililerden bilgi aldı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?

bahis siteleri