logo

23 Nisan 2015

YAKUTİYE KADIN MECLİSİ’NDEN ANLAMLI KUTLAMA

yakutiye

 

Yakutiye Belediyesi  Kent Konseyi Kadın  Meclisi Yürütme Kurulu Üyeleri  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı  Erzurum’un mülk Köyü İlkokulu’nda kutladı. Köy çocukları ile kutlama yapan yürütme kurulu üyeleri çocuklara çeşitli hediyeler dağıttı.

Köy okulunda düzenlenen 23 Nisan Bayramı programında adeta çocukluğuna döndüğünü kaydeden  Yürütme Kurulu Üyeleri, böyle bir fırsatı yakaladıklarından  dolayı duygulandıklarını belirtti.

Yürütme  kurulu üyeleri,  konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

‘’Biz buraya çocuklarımızın bu güzel günlerinde yanlarında olmak ve heyecanlarını paylaşmak için geldik, 23 Nisan Ulusal egemenliğin millete verildiği hepimiz için önemli bir gün ve bayram. Çocuklarımız çok güzel hazırlıklar yapmışlar bizleri gururlandırdılar ve gelecek için umutlandırdılar emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.”

Mülk Köyü ilkokulu öğrencileri de etkinlik ve hediyeler için yürütme kurulu üyelerine teşekkür ettiler.

yakutiye2

yakutiue4

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?

www.backlinktr.biz | 523: Origin is unreachable

Error 523 Ray ID: 5354fe5b2bb45958 • 2019-11-14 00:50:53 UTC

Origin is unreachable

You

Browser

Working
Vienna

Cloudflare

Working
www.backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The origin web server is not reachable.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Check your DNS Settings. A 523 error means that Cloudflare could not reach your host web server. The most common cause is that your DNS settings are incorrect. Please contact your hosting provider to confirm your origin IP and then make sure the correct IP is listed for your A record in your Cloudflare DNS Settings page. Additional troubleshooting information here.