logo

YEDİ RENK MARKETTE RAMAZANA ÖZEL ŞOK İNDİRİMLER

 

Şükrüpaşa’da kısa bir süre önce hizmete giren Yedi Renk Market, Ramazan  ayı bereketi yaşanıyor.  Erzurumluların yoğun ilgi gösterdiği markette etin kilo satış  fiyatı 36.90 TL’den kuruştan tüketiciye sunuluyor.

Birçok üründe indirim yapan market tüketicinin  yüzünü güldürüyor.

Yedi Renk Market Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Sultan Ayaştı, ramazan ayında bir çok gıda ürününde ekonomik fiyatlarla tüketiciye ulaştıklarını söyledi.

Ayaştı,Erzurum  yaylasının besicilerinin yerli hayvanlarını, yerli kesim,  kalite kontrol veterinerlik kontrolü ile  Erzurumluya ekonomik fiyatlarla hizmet sunduklarını ifade etti.

Ramazan ayında Erzurumluya en iyi hizmeti sunmanın gayretinde olduklarını belirten Ayaştı, ‘’ Erzurum’un yaylasının besicilerinin yerli hayvanlarını getirip etlerini satıyoruz son derece doğal yerli üretim,  yerli kesim,  kalite kontrol veterinerlik kontrolü ile  Erzurumluya ekonomik fiyatlarla hizmet sunuyoruz.  Servisimiz, güler yüzlü hizmet anlayışımız ve ekonomik fiyatlarımızla tüm hemşerilerimizi bekliyoruz. Erzurumlunun iftarının  başı ayran aşı, ortası kıyma,  sonu kadayıf dolması,  bizlerde bu yemekler için uygun fiyatlarla tüketiciye destek sağlıyoruz. Şu an yerli  normal kıyma  36,90 TL’den  satışa sunuluyor,  sabah gelmesine rağmen şu an reyonlarımız boş, devlet kurumadan daha ucuza et satıyoruz. Yerel marketlerimize sahip çıkmak isteyen ve kaliteyi ucuza almak isteyen herkesi bekliyoruz. Yöresel ürünler indirimde,  tortum kızılcık pestili, kuru erik pestiliyle, dutuyla yöresel ve doğal olarak, satışa sunuyoruz.  Kadayıf dolması için yumurtalarımız hazır.  Tamamen ramazana hazırız. Yerli üretimle buradayız.  Tüm Erzurumluları bekliyoruz’’dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+3 = ?

bahis siteleri