logo

YEDİRENK MARKETTEN TÜKETİCİYE RAMAZAN MÜJDESİ

 

HABER: Gamze İSPİRLİ

FOTOĞRAF/GÖRÜNTÜ: Kerim BURUCU

 

Şükrüpaşa’da kısa bir süre önce hizmete giren Yedi Renk Market, Ramazan ayı öncesi gıda fiyatlarındaki indirimlerle tüketicinin yüzünü güldürüyor.   Bazı gıda satış marketlerinde yaşanan ramazan fırsatçılığına ve fiyat yüksekliğine inat fiyatları düşüren market,  Erzurumlunun ilgi odağı oldu.  Yerel üretim normal kıymanın kilo satış fiyatı 36.90 TL’den kuruş olarak tüketiciye sunan Yedi Renk Market, tüketici dostu fiyatlarla enflasyona meydan okuyor.

Yedi Renk Market Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Sultan Ayaştı ile ramazan ayına ilişkin fiyatları konuştuk.

 

ENFLASYONA SAVAŞ AÇAN YERLİ MARKET ÖRNEK OLUŞTURUYOR

 

 Sayın Ayaştı, marketinizi dolaştık, tüketici dostu fiyatlarla enflasyona meydan okuyorsunuz,  özellikle et reyonu bu konuda önemli bir fark oluşturmuş bu konuda neler söyleyeceksiniz?

 

AYAŞTI: Erzurum’un yaylasının besicilerinin yerli hayvanlarını getirip etlerini satıyoruz son derece doğal yerli üretim,  yerli kesim,  kalite kontrol veterinerlik kontrolü ile  Erzurumluya ekonomik fiyatlarla hizmet sunuyoruz.  Servisimiz, güler yüzlü hizmet anlayışımız ve ekonomik fiyatlarımızla tüm hemşerilerimizi bekliyoruz. Erzurumlunun iftarının  başı ayran aşı, ortası kıyma,  sonu kadayıf dolması,  bizlerde bu yemekler için uygun fiyatlarla tüketiciye destek sağlıyoruz. Şu an yerli  normal kıyma  36,90 TL’den  satışa sunuluyor,  sabah gelmesine rağmen şu an reyonlarımız boş, devlet kurumadan daha ucuza et satıyoruz. Yerel marketlerimize sahip çıkmak isteyen ve kaliteyi ucuza almak isteyen herkesi bekliyoruz.

 

 

Ramazan ayında başka hangi gıda ürünleri indirimde?

 

Yöresel ürünler indirimde,  tortum kızılcık pestili, kuru erik pestiliyle, dutuyla yöresel ve doğal olarak, satışa sunuyoruz.  Kadayıf dolması için yumurtalarınız hazır.  Tamamen ramazana hazırız. Yerli üretimle buradayız.  Tüm Erzurumluları bekliyoruz.

 

Verdiğiniz bilgilerden dolayı teşekkür ederiz.

 

ADRES

Şükrüpaşa Mahallesi

Dadaşköy Yolu 4.Şehzade Sokak

Yakutiye Erzurum

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+6 = ?

bahis siteleri