logo

26 Nisan 2015

YEŞİLYURT’TAN MİTİNG TEŞEKKÜRÜ

MİTİNG

 

AK Parti Erzurum İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, “Erzurum, 7 Haziran seçimlerinin Türkiye manzarasını özetlemiştir. Yeni AK iktidar, milletimize hayırlı olsun” dedi.
AK Parti Erzurum İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, Genel Başkan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla Erzurum’da gerçekleştirilen mitingi değerlendirdi.
Başkan Yeşilyurt, Erzurum’un Türk siyasetinin şekillenmesi açısından taşıdığı öneme her fırsatta vurgu yaptığını hatırlatarak, “Cumartesi günü Erzurum’da gerçekleştirilen miting, esasen 7 Haziran’da şekillenecek tablonun bir özetidir. Kadirşinas Erzurumlular, eski karanlık dönemlerine yeniden sürüklenmek istenen Türkiye’nin önünde yepyeni bir ak meşale daha yakmıştır. Ülkemize ve milletimize hayırlı, uğurlu olsun” dedi.
İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, aralarında muhalefet partilerin de bulunduğu bir takım kesimlerin, AK Parti sayesinde Türkiye’nin kavuştuğu huzur ve istikrar ortamını bozmaya yönelik her türlü yapay yola ve yönteme başvurduklarının altını çizdi. Yeşilyurt, “Bilge Adam Sayın Başbakanımızın katılımıyla Erzurum’da gerçekleştirdiğimiz miting, milletimizin, huzur ve istikrarına kasteden cephelere ve çevrelere karşı yine tek vücut halinde durulacağını göstermiştir. Erzurumlular, şehrin dört bir yanından İstasyon Meydanı’na aslında miting için değil, istikrar için, huzur için, gelişen, kalkınan bir Türkiye ve Erzurum için koşmuştur” diye konuştu.
Yeşilyurt, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu’na Erzurum’da gösterilen ilgi ve yüz binlerle ifade edilen miting coşkusundan dolayı Dadaşlara şükran borçlu olduğunu ifade ederek, “AK kadroların hep bir arada dünyaya mesaj verdiği bu büyük buluşmada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Kadınlarıyla ve gençleriyle tüm il ve ilçe teşkilatlarımızı tebrik ediyorum” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+1 = ?

www.backlinktr.biz | 523: Origin is unreachable

Error 523 Ray ID: 5354f6e6897dcbac • 2019-11-14 00:45:46 UTC

Origin is unreachable

You

Browser

Working
Vienna

Cloudflare

Working
www.backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The origin web server is not reachable.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Check your DNS Settings. A 523 error means that Cloudflare could not reach your host web server. The most common cause is that your DNS settings are incorrect. Please contact your hosting provider to confirm your origin IP and then make sure the correct IP is listed for your A record in your Cloudflare DNS Settings page. Additional troubleshooting information here.