logo

YÖK Başkanı Prof. Dr. Saraç’tan öğrencilere tebrik mesajı

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof.

YÜKSEKÖĞRETİM KURULU (YÖK) BAŞKANI PROF. DR. M. A. YEKTA SARAÇ, ETÜ’YE DERECE İLE YERLEŞEN ÖĞRENCİLERE BİRER KUTLAMA MESAJI GÖNDERDİ. (İHA/ERZURUM-İHA)

YÜKSEKÖĞRETİM KURULU (YÖK) BAŞKANI PROF. DR. M. A. YEKTA SARAÇ, ETÜ’YE DERECE İLE YERLEŞEN ÖĞRENCİLERE BİRER KUTLAMA MESAJI GÖNDERDİ.

Dr. M. A. Yekta Saraç, Erzurum Teknik Üniversitesi (ETÜ)’ye derece ile yerleşen öğrencilere birer kutlama mesajı gönderdi.

 

“Güçlü ve güvenli bir ülke konumu hedefleyen Türkiye’nin geleceği sizlerin elinde olacaktır. Sizler yeni beyin gücü ile Türkiye’nin kalkınma odağısınız. Ülkemiz ve milletimiz için vatanperver duygularla çok çalışmalısınız. 2023 hedeflerimize sizlerle ulaşacağız. İnancınız, çalışma ve yücelme azminizin sonsuz olmasını dilerim. Sizi ve ailenizi başarınız dolayısı ile tebrik eder, sevgi ile selamlarım.” şeklinde, Prof. Dr. M. A. Yekta Saraç imzasıyla kaleme alınan tebrik metinleri öğrencilere ETÜ Rektörü Prof. Dr. Muammer Yaylalı, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bayram Şahin ve Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selami Bakırcı tarafından verildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+4 = ?

bahis siteleri