logo

15 Nisan 2015

YOL İŞ SENDİKASININ OLAĞAN GENEL KURUL SEÇİMİ YAPILDI

YOL

Yol İş Sendikası 2 Nolu Şube Başkanlığına Recai Kaya seçildi.
Yol İş Sendikası 2 Nolu Şube Başkanı Recai Kaya, bundan sonraki sendikal faaliyetleri yürütmek için en büyük güç ve desteği, üyelerinden alacağını söyledi.
Daşkaya, “İşçi kardeşlerimizin bizlere vereceği yetki ve görevle, çalışmalarımıza ve mücadelemize kaldığımız yerden devam edeceğiz. Birlikte çalışmak, birlikte koşturmak, beraber yorulmak, beraber sevinip ve beraber üzülmek için bu göreve talip oldum. Çünkü biz, birlikten kuvvet doğar anlayışını ilke edinmiş bir yönetimi temsil edeceğiz. Görevde bulunduğumuz süre zarfında yapacağımız hizmetlerin birer teminatı olacak. Aynı amaç doğrultusunda ilerlemeye bundan sonra da devam edeceğiz. Görevde bulunacağım dönem içerisinde çalışan işçi kardeşlerimizin sorunlarını gündeme getirmek ve çözümü peşinde koşturmak adına önemli atılımlar yapacağız. Devir aldığımız bu bayrağı daha yukarılara taşımak adına canla başla çalışacağız. Yol İş Sendikası 2 Nolu Şube Başkanlığı görevini yürüten ve başarılı çalışmalara imza atan Başkanımız Kıyas Daşkaya teşekkür ediyorum. Bundan önceki süreçte olduğu, bundan sonra da, işçi kardeşlerimizin haklarını korumak için mücadele edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+1 = ?

www.backlinktr.biz | 523: Origin is unreachable

Error 523 Ray ID: 5354f5b99eae8c9e • 2019-11-14 00:44:57 UTC

Origin is unreachable

You

Browser

Working
Vienna

Cloudflare

Working
www.backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The origin web server is not reachable.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Check your DNS Settings. A 523 error means that Cloudflare could not reach your host web server. The most common cause is that your DNS settings are incorrect. Please contact your hosting provider to confirm your origin IP and then make sure the correct IP is listed for your A record in your Cloudflare DNS Settings page. Additional troubleshooting information here.