logo

ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU: “KADIN GİRİŞİMCİLER DESTEKLENMELİ”

 

 

zehAk Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Milletvekili Taşkesenlioğlu, Erzurum’a daha fazla üretim ve daha fazla yatırım için Kamu ve özel sektör iş yeri temsilcileri ile bir araya geldi.
Müceldili Konağında düzenlenen toplantıda seçim çalışmalarıyla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.
4 Ekim Pazar günü açıklanacak seçim beyannamesini herkese maill yoluyla ulaştırılacağı belirtildi. Toplantıda konuşan AK Parti Erzurum Milletvekili Erzurum’da ki kadın girişimcilerin daha fazla desteklenmesi gerektiğini belirtti. Taşkesenlioğlu Erzurum’da kadın girişimci sayısının çok az olduğunu belirterek, toplumun her alanında kadın girişimcilerin destek görmesi gerektiğinin altını çizdi.
Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, “Hayatın her alanında yeri bulunan kadınlarımızın Erzurum’da yeterli derecede yer almadığını gözlemliyoruz. Oysa ki ekonomik, sosyal, kültürel ve bir çok alandaki kalkınma başarısının arkasında mutlaka bir kadının bulunduğunu görüyoruz. İş hayatından aile hayatımıza kadar bütün alanlarda rol alan kadınların yaşadığımız şehrimizde, Erzurum’da yeterli kadar destek görmemesi üzüntü verici bir durumdur. Kadınlara ne kadar önem verdiğini AK Partimizin kurulmasından beri milletvekili sayısının her dönem artırarak ortaya koyduğunu biliyoruz. Dolayısı ile Erzurum’da kadın girişimcilerin desteklenerek her geçen gün sayılarını artırmakla şehir ekonomisine bir çok katma değer katacağı bir gerçek olarak göreceğiz” diye konuştu.
Seçim çalışmaları ile ilgilide konuşan AK Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, seçim öncesi ya da sonrası demeden tüm teşkilat olarak sahada olduklarını belirterek, “Allah’a şükür bu bağı, bu irtibatı hiç bir zaman kesmiyoruz ve gönül bağımızı her zaman koruyoruz. bugün yine 20 yakın mahalle muhtarımızla bir araya geldik. Çünkü önümüz büyük bir hedef var. Bu hedef 2023 büyük Türkiye için bir dönüm noktası olan bu 2023 çok iyi okumalıyız. Lozan Barış Antlaşmasının bitiş tarihidir. Tam Bağımsız bir Türkiye için mutlak ve mutlak tek başına iktidar bir hükümet kurulmalı ve bu hedefe varılmalı. 2023 sadece rakamdan ibaret değildir. Yani Boğazların tamamen Türkiye Cumhuriyetini kontrolüne geçeceği tarihtir. Musul, Kerkük ve Suriye’nin bir kısmını ülkemize geri verileceği tarihtir. Bu nedenle ülkemiz sosyal ve ekonomik anlam da büyümesi ve gelişmesi gerekiyor. Bir ateş çemberindeyiz bu çemberi birlik beraberlik içerisin de kırmalıyız. Bu nedenle sevgili muhtarlarımız kardeşlerim Türkiye Sevdamız var bu sevdamız da birlikte yürüyelim. Büyük güçlü Türkiye’yi birlikte inşa edelim” diyerek konuşmasını tamamladı.
Milletvekili Taşkesenlioğlu, toplantının ardından Taş mağazalarda soyguna maruz kalan kuyumcu esnafına da geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+8 = ?

bahis siteleri