logo

ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU: “TERÖR ARTIK CAN ÇEKİŞİYOR”

 

 

zeAk Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, horasan ilçesinde Kaymakamlık, Belediye ve esnaf ziyaretleri yaptı.
Horasan Belediye Başkanı Abdulkadir Aydın’ı makamında ziyaret eden Zehra Taşkesenlioğlu, ilçede sosyal, ekonomik, kültürel durumlarla ilgili görüşme yaptı. Belediyecilik hizmetlerini anlatan Belediye Başkanı Abdulkadir Aydın Horasan ilçesinin AK Parti yönetiminde son yıllarda büyük hizmetler yapıldığını söyledi. Coğrafik konum olarak önemli bir konumda olduğunu belirten Belediye Başkanı Abdulkadir Aydın, özellikle alt yapı, yol ve çevre düzenlemesi konularında bir çok proje gerçekleştirdiklerini belirterek yapılan bu ziyaretten dolayı Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu’na teşekkür etti.
Horasan ilçesinin önemli bir ilçe olduğunu belirten Zehra Taşkesenlioğlu, kuzey ilçeleri ile merkezi kaynaştıracak bir konuma sahip Horasan ilçesinin mutlaka AK Parti yönetiminde bulunması gerektiğini vurguladı. Belediye ziyaretinin ardından İlçe Kaymakamlığı’na geçen Taşkesenlioğlu Horasan İlçe Kaymakamı Doğan Dinç ile görüştü. İlçenin genel ve asayiş durumları ile bilgi alan Taşkesenlioğlu, Devletin özellikle 1 Kasım seçimleri ile ilgili olarak aldığı önlemlerin eksiksiz yerine getirilmesi yönünde görüşlerini bildirdi.
Horasan’da kanaat önderleri ile de bir toplantı yapan Zehra Taşkesenlioğlu, bölgedeki huzur ve güvenin temini ve devamı için AK Parti iktidarının devam etmesi gerektiğini belirtti.
Taşkesenlioğlu burada yaptığı konuşmada “İktidar olduğu ilk gün itibariyle halkımızın özellikle bu bölgedeki korkusu olan Terör belasını yok etme noktasına getiren AK Parti siyaseti, maalesef bir takım iç ve dış mihrakları rahatsız etti. Bu rahatsızlık bahse konu mihrakları ortak hareket etmeye sevk etti. Nihayetinde bu nifak ortaklığını 7 Haziran seçimleri öncesi ve sonrasında yaşanan olaylarla ortaya koydular. Fakat unuttukları bir gerçek vardı. Bu gerçek ise AK Parti kadrolarının ülke ve hizmet sevdalısı olduklarıydı. Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Başbakanımız Ahmet Davutoğlu ile AK Kadroların bu süreçte göstermiş oldukları dik duruş, kararlılık ve korkusuzluk nifak ittifaklarının önünü kesti. Nihayetinde Türkiye yine AK Parti yönetimindeki hükümetle 1 Kasım seçimlerine bismillah dedi. Tabii AK Partimizi ve dolayısıyla bizleri güçlü kılan ise siz kadir şinas halkımızın gösterdiği destek ve güven. İşte sizlerin destek ve güveninizle çıktığımız bu yolda hep birlikte Büyük ve güçlü Türkiye’mizi daha da büyük yapma arzusu ve azmiyle yarınımızı aydınlatacak AK Partimizi yeniden iktidara taşıyacağız” diye konuştu.
SEÇİM BİLDİRGESİ HALKI MEMNUN ETTİ
Milletvekili Taşkesenlioğlu, Horasanlıların seçim beyannamesinin halkı memnun ettiğini gezip ziyaret ettiği her yerde gördüğünü söyledi. Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun açıkladığı AK Parti Seçim Beyannamesi’nin Türkiye’deki her bireyin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda hazırlandığını hatırlatan Taşkesenlioğlu, “Beyannamemizin ilk önceliği olan yeni bir Anayasa’da Özgürlükçü, katılımcı, kurumsallaşmış bir anayasa, Uluslararası sözleşmelere tam uyum, demokratikleşme ve hukuk devletinin gelişimi için AK Parti olarak çalışıp, bu çerçevede özgürlüğü ve insanı temel olan, merkezi ve yerel yönetimin güçlendiği bir siyaset izlenecektir” diyen Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun sözlerini hatırlattı.
AK PARTİ TERÖRÜ BİTİRECEK
Özellikle 7 Haziran seçimleri öncesi ve sonrasında hızla tırmanan terör eylemlerine de değinen Milletvekili Taşkesenlioğlu 13 yıllık AK Parti politikalarının terörü bitme noktasına getirmesine rağmen, ülkedeki huzur, güven, istikrar ve büyümedeki hızı kesmek için iç ve dış çıkarcı grupların yeniden Terörü harekete geçirdiklerini hatırlattı. Son dönemdeki terör saldırılarıyla duran kanın yeniden akıtıldığını ve vatanı için can veren şehitlere rahmet dileyen Zehra Taşkesenlioğlu, “Bu hain saldırılar karşısında şehitlik mertebesiyle müjdelenen şehitlerimizin amansız operasyonlarıyla terör örgütü tarihinde görmediği zararı görmüştür. Kendi ürettiğimiz milli silahlarımızla örgütü dize getiren güvenlik güçlerimizin gösterdiği bu üstün başarı ile terör artık son çırpınışlarını yapmaktadır.1 Kasım sonrasında yeniden iktidar olacak olan AK Parti kadrolarının üreteceği politikalarla terör artık kendi kazdığı kuyuda yok olacaktır” ifadelerini kullandı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+7 = ?

bahis siteleri