logo

29 Şubat 2016

ABDULHAKİMOĞULLARI’NA VEDA YEMEĞİ

image-1

 

İki yıla yakın bir süredir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü görevinde bulunan ve geçtiğimiz günlerde Milli eğitim Bakanlığına Sosyal Ortaklar ve Projeler Daire Başkanı olarak atanan Sedat Abdulhakimoğulları’na veda yemeği düzenlendi.
Bir restoranda düzenlenen veda yemeğine Erzurum Vali Yardımcısı Hatice Bayar Özdemir, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Şermil Zil, Müdür Yardımcıları Cemil İlbaş, Tamer Ekinci, Harun Akpınar, Şube Müdürler Selami Peksöz, Yakutiye Sosyal Hizmet Müdürü Murat Erdemir,Palandöken Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Cemil Yeşilyurt, Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürü Ünal Aksakal, Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Mehmet Polat, diğer kuruluşların yöneticileri ve kurum çalışanları katıldı.
Yemekte bir konuşma yapan Vali Yardımcısı Özdemir, Abdulhakimoğulları’na yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulundu.
Abdulhakimoğulları’nın Erzurum’da önemli çalışmalarla gündeme geldiğini belirten Özdemir, başarılı çalışmalarından dolayı Abdulhakimoğulları ve çalışanlara teşekkür etti.
Veda konuşmalarını sevmediğini belirten Özdemir, Abdulhakimoğulları’na yeni görevinde başarılar diledi.
Abdulhakimoğulları ise böyle bir organizasyonu düzenleyen kurum yöneticileri ve çalışnalarına teşekkür ederek, Vali Yardımcısı Özdemir’i böyle bir organizasyonda yanlarında görmenin kendisini mutlu ettiğini ifade etti.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü görevinin önemli bir görev olduğunu belirten Abdulhakimoğulları, toplumun dezavantajlı kesimlerine hitap etmenin ayrıcalık olduğunu ifade etti.
Erzurum’a hizmet etmekten gurur duyduğunu belirten Abdulhakimoğulları, ‘’ Biz büyük bir aileyiz misyonu ile yola çıkan bir kurumda yöneticilik yapmak önemli bir ayrıcalık. Böylesine önemli bir kurumda çalışan tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu bir veda konuşması değil vefa konuşması. Kuruma geldiğim ilk günlerde karşılaştığım trajik yaşam öyküleriyle ilgili dosyalardan dolayı göz yaşlarımı tutamadığım günler oldu. Sonradan bu işin duygusallıkla çözülemeyeceğini anlayarak, her şeyi kabullenip çözümler üretmenin daha rasyonel olduğunu düşünerek, çeşitli projeleri hayata geçirdik. Kurumdaki çalışmalarım mesleki kariyerim açısından önemli bir yere sahip. Çalışmalarımızda bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkürlerimi iletiyorum’’ dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+5 = ?

Betboo giriş