logo

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRLÜĞÜ KURUMSAL VİZYONUNU ANLATIYOR

aiAile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Şermin Zil, Aşkale Kaymakamlığı’nca düzenleneneğitim programında Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nün çalışmalarını anlattı.
Aşkale Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda düzenlenen toplantıya Aşkale Kaymakamı Hayrettin çiçek, ilçedeki kamu kurumlarının yöneticileri ve kurum çalışanları katıldı.
Zil, burada yaptığı konuşmada kurumun engelli, çocuk, yaşlı, şehit yakını ve gazilere yönelik önemli çalışmalara imza attığını söyledi.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün misyonuyla ilgili açıklamalarda bulunan Zil, ‘Kurum misyonumuz, birey, aile ve toplum refahını artırmak amacıyla dezavantajlı kesimler öncelikli olmak üzere tüm toplumu hedefleyen katılımcı anlayışla, adil ve arz odaklı bütüncül amaçlı üretilen sosyal politikaları, sürdürülebilir şekilde uygulamak ve izlemek. Kurum vizyonumuz ise Türkiye’nin 2023’e doğru tarihsel yürüyüşünde, mutlu birey ve güçlü ailelerden oluşan müreffeh bir toplum için, zamanın ruhunu yakalayan, değişimi yönetebilen ve buna yönelik dönüşümü gerçekleştiren bakanlığımızın geliştirdiği sosyal riskleri önleyici sosyal politikaları uygulayan bir teşkilat olmak”dedi.
Zil, kurumsal tanıtımına yönelik sunumdan sonra katılımcıların sorularını yanıtladı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+3 = ?

Betboo giriş