logo

04 Aralık 2014

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN ENGELLİLER GÜNÜ ETKİNLİĞİ

IMG_0957

 

Erzurum Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla çeşitli etkinlikler düzenledi. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren engelli bakım merkezlerinde engellilere yönelik ,eğlence ve kermes programları düzenlendi.

Programa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sedat Abdulhakimoğulları, İl Müdür Yardımcısı Harun Akpınar ve Şube Müdürü Selami Peksöz katıldı. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sedat Abdulhakimoğulları, burada yaptığı konuşmada engellilerle ilgili önemli çalışmalara imza attıklarını belirterek, özel bakım merkezlerinde düzenlenen etkinliklerle engellilerin sosyalleşmesini sağladıklarını ifade etti. Abdulhakimoğulları, engellilerin sadece bir gün değil her gün hatırlanması gerektiğini belirterek, engellilerin gündemde olduğunu söyledi.

Öte yandan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Cemil İlbaş, Palandöken Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Cemil Yeşilyurt, Yakutiye Sosyal Hizmet Merkezi Murat Erdemir ve beraberindekiler, 3 Aralık Dünya Engelliler günü dolayısıyla engellileri evlerinde ziyaret ederek, engellilerin ve ailelerin sorunlarını dinleyerek, gıda paketi ve çeşitli yardımlarda bulundular.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx