logo

AK PARTİ İLÇE BAŞKANLARI YEMEKTE BULUŞTU

 

akAk Parti Oltu ilçe eski başkanı Fuat Demir, kuruluşundan bugüne kadar görev yapan tüm ilçe başkanlarını bir yemek programında bir araya getirdi.
AP Parti Oltu eski ilçe başkanı iş adamı Fuat Demir, yemekte yaptığı konuşmada ilk günkü heyecanı taşıdığını belirterek, “AK Parti olarak bir zamanlar ülkenin geleceği için çıktığımız bu yolda bütün arkadaşlarımın hizmetlerini layıkı ile yaptığına inanıyorum. İlçe başkanlarımız nöbetlerini yeni arkadaşlara bırakırken hiçbir zaman partimizden kopmadan her türlü yanlarında ve destekçileri olduk, olmaya da devam ediyoruz. Bu yemek programı ilk günkü gibi bütün arkadaşlarımın omuz omuza birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuzun göstergesidir. AK Parti İl Başkanı Fatih Yeşilyurt başkanlığında AK Partinin kuruluşundan bu güne kadar görev yapan ilçe başkanları ve şuan görevde bulunan bütün ilçe başkanları ile bir araya gelerek geçmişten geleceğe ülkemiz için nasıl faydalı oluruz ve bir çok arkadaşımızla görüşme şansına sahip oluyoruz” dedi.
İlk yemek programını düzenleyen Fuat Demir yemekte bir komite kurarak bir sonraki yemek programlarını organize edeceklerini söyledi. Yeni Komite Başkanı Ak Parti İl başkanı Fatih Yeşilyurt, komite üyeleri İbrahim Küçükoğlu, Fuat Demir, Enver Başaran oldu. Yemeğe katılan bütün İlçe başkanları böyle bir güzel yemek programı düzenlediği için Fuat Demir’e teşekkür ettiler.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+6 = ?

Betboo giriş