logo

04 Aralık 2015

AK PARTİ’DEN BULUTLAR’A ZİYARET

 

AKOk Parti Erzurum İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, beraberinde il yönetimiyle birlikte PalandökenBelediye Başkanı Orhan Bulutlar’ı makamında ziyaret ettiler. İl Başkanı Yeşilyurt, yönetim olarak nezaket ziyareti yaptıklarını söyledi. Başkan Bulutlar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “İl başkanımız ve il yönetimimizi ağırlamaktan memnuniyet duydum” dedi.
Ak Parti İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, beraberinde İl Yönetimi olmak üzere Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar’ı makamında ziyaret ettiler. Fatih Yeşilyurt, il yönetimi olarak seçim sonrası nezaket ziyareti yaptıklarını ifade etti. Başkan Yeşilyurt, “Seçim sürecinde yorucu, stresli ancak güzel bir çalışma yaptık. Teşkilatlarımıza, belediye başkanlarımıza, tüm arkadaşlarımıza teşekkür ziyareti yapıyoruz. Başkanımızın çayını içtik, o da bize çalışmalarını anlattı” dedi.
Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bulutlar, “İl Başkanımız Fatih Yeşilyurt ve yönetimine teşekkür ediyorum. Ziyarette belediye çalışmalarımız ve yeni Projelerimiz hakkında da bilgilendirme yaptık” şeklinde konuştu

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+3 = ?

bahis siteleri Betboo giriş