logo

03 Aralık 2015

AK PARTİ’DEN KORKUT’A ZİYARET

 

llAk Parti Erzurum İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, beraberinde il yönetimiyle birlikte Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut’u ziyaret ettiler. İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, yönetim olarak nezaket ziyareti yaptıklarını söyledi. Başkan Ali Korkut, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “İl başkanımız ve il yönetimimizi ağırlamaktan memnuniyet duydum” dedi.
Ak Parti İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, beraberinde İl Yönetimi olmak üzere Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut’u makamında ziyaret ettiler. Fatih Yeşilyurt, il yönetimi olarak seçim sonrası nezaket ziyareti yaptıklarını ifade etti. İl Başkanı Yeşilyurt, “Seçim sürecinde yorucu, sitresli ancak güzel bir çalışma yaptık. Teşkilatlarımıza, belediye başkanlarımıza, tüm arkadaşlarımıza teşekkür ziyareti yapıyoruz. Başkanımızın çayını içtik, o da bize çalışmalarını anlattı” dedi.
Ali Korkut, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Korkut, “İl Başkanımız Fatih Yeşilyurt ve yönetimine teşekkür ediyorum. Ziyarette belediye çalışmalarımız hakkında da bilgilendirme yaptık” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+6 = ?

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.