logo

AKSU ÇARŞI ERZURUM’DA YENİ ŞUBESİNİ AÇTI

4

2

 

3 1

 

Türkiye’nin tanınmış ve her cebe uygun alışveriş merkezlerinden biri olan Aksu Çarşı, Erzurum’un en ünlü yerlerinden biri olan Cumhuriyet Caddesi üzerinde açılışını yaptı. Açılış nedeniyle yüzlerce Erzurumlu indirimli ürünleri alabilmek için sıraya girerken, kredi kartı ve nakit ödeme imkanlarının yanı sıra senetli alışveriş imkanının da bulunması Erzurumlu vatandaşların Aksu Çarşı’yı tercih etmelerinde büyük rol oynadı.

Açılış esnasında konuşan Aksu Çarşı Yönetim Kurul Üyesi Hamza Aksu, Türkiye genelinde bulunan 16 Aksu Çarşı şubesine bir yenisini ekleyerek bu sayıyı 17’ye çıkardıklarını söyledi. Açılış esnasında büyük indirim ve fırsatlar ile Erzurumlu vatandaşlara uygun, kaliteli alışveriş imkanı sağladıklarına dikkat çeken Aksu, çarşıda elektronik, bilişim, iletişim, kişisel bakım ürünleri, halı, mobilya, küçük ev elektroniği, beyaz eşya, ev tekstili, gibi alanlarında satış yapıldığını ifade etti. Aylık taksit üzerinden senetle alışveriş imkanına değinen Aksu, ilk gün olmasına rağmen yüzlerce vatandaşın çarşıya akın ettiğini dile getirdi.

Erzurum’a yeni bir değer kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını anlatan Aksu, “Ülke genelinde bulunan 16 şubemize bir yenisini Erzurum’da kattık. Bu nedenle çok mutluyuz. İlk gün olmasına rağmen büyük bir ilgiyle karşılandık. Satılan ürünlerimiz her cebe uygun ve kaliteli. Diğer mağazalardan farkımız var. Biz senetle ile alışveriş imkanı sağlıyoruz. Mağazamızda elektronik, bilişim, iletişim, kişisel bakım ürünleri, halı, mobilya, küçük ev elektroniği, beyaz eşya, ev tekstili vb. gibi alanlarda her türlü ürünümüz mevcut. İlk günkü yoğunluğun sürekli devam etmesini bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+5 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx