logo

17 Aralık 2015

AŞKALE’NİN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR

 

aşKent merkezi ve ilçelerde vatandaşlara 7/24 hizmet veren Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Aşkale’de de hummalı bir çalışma sergiledi.
Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol Yapım Şube Müdürlüğü ekipleri, ilçede asfalt, yol, parke, bordür ve istinat duvarı çalışması yaptı. Büyükşehir’in ekipleri, Aşkale ilçesindeki Mülteci Kampı Yolu ve stat çevresi ile diğer yolları kapsayan 34 bin 500 metrekarelik alana 7 bin 60 ton asfalt döktü. Aşkale’ye 2 bin 159 metrekare kilit parke taşı ile 4 bin metre bordür döşendi. İlçede 700 metre istinat duvarı örüldü. Vatandaşlar yapılan çalışmalardan ötürü Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’e teşekkür ederek, “Erzurum Büyükşehir Belediyesi ilçemizde hummalı bir çalışma sergiledi. Söz konusu çalışmalardan ötürü Başkanımız Mehmet Sekmen’e teşekkür ediyoruz. Asfalt ve diğer hizmetlerden faydalanan güzel ilçemizin estetiği Başkanımız Mehmet Sekmen ile birlikte daha da güzelleşti” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+7 = ?

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.