logo

24 Aralık 2015

AYDEMİR: ‘ERZURUM İÇİN BÜYÜK KAZANÇ’

 

kopAk Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, ‘Sayın Yavilioğlu’nun Maliye Bakanı Yardımcılığına atanması Erzurum ve ülke adına büyük bir kazançtır. Bu atama aynı zamanda AK Dava’nın Erzurum’a özel yaklaşımının sonucu olarak, büyük bir önem arz etmektedir’ dedi.
ERZURUM’A VERİLEN AK DEĞER
AK Parti vizyonunda Erzurum’un beşeri değerlerinin ön plana çıktığını, bunun hem Erzurum’a verilen özel değer ve hem de AK Vefa sonucu olduğunu kaydeden Milletvekili Aydemir, ‘sağlık eski Bakanımız sayın Recep Akdağ’ın AK Parti Genel Başkan Yardımcısı olarak ülke siyaset vizyonuna ufuk çizen bir görevde olması, Erzurum’un yüksek bir değeri olan devlet ve siyaset adamı Sayın Efkan Ala’nın İçişleri Bakanlığıgörevini yürütmesi, içişleri eski Bakanı Sayın Selami Altınok’un içişleri Bakanlığı Müsteşarlığı görevinde bulunması ve 24’üncü dönem milletvekilimiz sayın Cengiz Yavilioğlu’nun Maliye Bakan Yardımcılığına atanması bu gerçeğin ifadesi ve göstergesidir.’ ifadelerini kullandı.
eğitim KAMPÜSÜ PROJESİ
Yavilioğlu’nun gerek akademik ve gerekse siyaset alanında çok önemli eser ve hizmetler verdiğine dikkat çeken Millevekili Aydemir, Erzurum’da Eğitim Kampüsü Projesinin hayata geçirilmesinde Yavilioğlunun özel emek ve çabası olduğunu kaydetti.
ALLAH HAYIRLI ETSİN
Milletvekili Aydemir, ‘Sayın Yavilioğlu’nun Türkiye ekonomisine yön veren Maliye Bakanı Yardımcılığı görevine getirilmesini Erzurum adına büyük bir memnuniyetle karşılıyor, Erzurum’a özel yaklaşım gösteren AK Parti Genel Başkanı ve Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’na şükranlarımızı sunuyoruz. Sayın Yavilioğlu’nu kutluyor, başarılar diliyoruz. Allah hayırlı ve uğurlu etsin.’ dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+2 = ?

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.