logo

09 Temmuz 2018

B.B. Erzurumspor Kulübü Basın Sözcüsü Barlak, “Transfer gündemimizde Rodallega yok”

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü Basın Sözcüsü Metin Barlak, sosyal medyada yer alan transfer haberlerine itibar edilmemesini istedi.

B.B. ERZURUMSPOR BASIN SÖZCÜSÜ METİN BARLAK (SEFA TETİK/ERZURUM-İHA)

B.B. ERZURUMSPOR BASIN SÖZCÜSÜ METİN BARLAK (SEFA TETİK/ERZURUM-İHA)

Barlak, Trabzonspor’un golcüsü Hugo Rodallega’nun gündemlerinde olmadığını açıkladı.

 

Yeni sezon hazırlıklarını Topuk yaylasında sürdüren Süper Lig’in yeni ekiplerinden B.B. Erzurumspor’da transfer çalışmaların büyük bir titizlikle devam ettiğini açıklayan Basın Sözcüsü Metin Barlak, “Transfer komitemiz, listemizdeki isimlerle görüşmelerini sürdürüyor. İddialı bir takım kuruyoruz, kadromuza yeni isimler katılacak. Ancak bu süreçte özellikle sosyal medyada asılsız haberlerin yer aldığını görüyoruz. Ve masa başında üretilen bu haberler ardından ulusal medyada gündem oluyor. Taraftarımızın bu haberlere itibar etmemelerini istiyoruz” dedi.

 

Bu tür haberlerin kulübe maddi ve manevi zararlar verdiğine değinen Metin Barlak, sürekli gündeme getirilen, ’Trabzonspor’un golcüsü Rodallega Erzurumspor’a imza attı’ şeklindeki haberlerin de masa başında üretildiğinin altını çizdi, bu oyuncunun gündemlerinde olmadığını açıkladı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+3 = ?

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.