logo

BAKAN SEMA RAMAZANOĞLU, ŞEHİT ASTSUBAY METİN AYDEMİR’İN AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

 

ramAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, Erzurumlu Şehit Kıdemli Astsubay Çavuş Metin Aydemir’in ailesini ziyaret etti.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, Diyarbakır’ın Lice ilçesinde 10 Ağustos 2015 tarihinde PKK’lı teröristlerce girilen çatışmada şehit düşen Erzurumlu Şehit Metin Aydemir’in Palandöken’deki ailesini ziyaret etti.
Şehit Metin Aydemir’in annesi Fehime Aydemir, ”Bu devletin bu bayrağın altındayız. Oğlumun kanı var bu bayrakta. Ben oğlumun kanını evime asmışım. Allah devletimize milletimize zeval vermesin. Polis, asker ve öğretmenlerimizin Allah yardımcısı olsun. Bu belanın sonu gelecektir. Biz de bunları yok edeceğiz inşallah. Onlar zalimlerin gavurların oyunlarına gelmişler. Bunlar yok olacaklar” dedi.
Baba Taha Tahsin Aydemir ile görüşerek taziye dileklerinde bulunan Bakan Ramazanoğlu daha sonra şehit ailesinin evinden ayrıldı.
Bakan Ramazanoğlu’na Ak Parti Erzurum milletvekilleri İbrahim Aydemir, Mustafa Ilıcalı, Zehra Taşkesenlioğlu, Erzurum Valisi Dr. Ahmet Altıparmak ve Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen de eşlik etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?

Betboo giriş