logo

03 Nisan 2018

Başkan Sertoğlu’ndan PTSO’ya hayırlı olsun ziyareti

Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu, Pasinler Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerini kazanan Başkan Aydın Taşbaşı’yı ziyaret etti.

Başkan Sertoğlu’ndan PTSO’ya hayırlı olsun ziyareti

 

2 Nisan’da gerçekleşen Pasinler Ticaret ve Sanayi Odası meslek komitesi seçimlerinde 5 meslek grubunun 5’inide kazanarak PTSO başkanı seçilen Aydın Taşbaşı’na Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu ve Belediye Meclis üyeleri hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Başkan Sertoğlu, “Yeni seçilen Başkan Aydın Taşbaşı’ya ve yönetim üyelerine hayırlı olsun, inşallah güzel hizmetlere imza atacağınız kanaatindeyiz. Oda üyeleri oylarıyla sizlere teveccüh gösterdi. Bizlerde sizlere arkadaşlarım adına ve şahsım adına bu çıktığınız yolda başarılar dileriz” dedi.
PTSO Başkanı Aydın Taşbaşı ise, “Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu ve meclis üyelerimizin ziyaretleri bizler çok mutlu etti. Bu bir bayrak yarışıdır. Üyelerimiz oylarıyla bizlere 4 yıllığına yetki vermiştir. Onların yetkilerine sahip çıkmak ve onlara hizmet edebilmek için ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+8 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx