logo

CHP İL BAŞKANI OĞUZ: ‘’ CHP OLARAK TÜM İLÇELERDE İDDİALI BİR ŞEKİLDE SEÇİME HAZIRLANIYORUZ’’

 

CHP İl Başkanı Bülent Oğuz,  yerel seçim sürecini değerlendirerek, CHP olarak tüm ilçelerde aday çıkardıklarını  belirterek, ‘’CHP  olarak tüm ilçelerde adaylarımızla birlikte iddialı  bir  şekilde seçime  hazırlanıyoruz. Asılsız iddialarla işimiz olmaz’’ dedi.

Oğuz, Erzurum’da güzel şeyler olacağına inandıklarını belirterek, şunları söyledi:

‘’ CHP Belediyesi olarak Çat’ta önemli başarılara imza attık,  Adaylarımızla birlikte büyükşehirdeki iddialı adayımız olsun, Çat’ta  Arif Hikmet Kılıç olsun,  Şenkaya’da, Oltu’da, Yakutiye’de  diğer adaylarımız olsun her yerde biz varız. Her şeyden önce  daha önce aday sıkıntısı çektiğimiz Erzurum’da şu an her yerde adayımız vardır.  Bu adaylarımız partimizin has üyeleri, devşirme,  ithal,  böyle kelimeler bizlere  tuhaf geliyor, gerçi son yıllarda alıştık ithal adaylara,   biz iktidar olduğumuzda da bizde ithal olmayacak.  Biz belediyeleri aldığımızda da  ithal olmayacak, biz tam milliyiz,  vatan için, bayrak  için 1918 , 1923 ruhu devam ediyorsa, bugünde aynı ruh CHP’de devam ediyor,  bütün siyasi partiler Türkiye Cumhuriyetinin partisidir.  Biz onları ne kadar ötelemiyor, küçümsemiyorsak onlarında bizleri küçümsemeye hakkı yok. Adaylarımız CHP’nin askreleri ve neferleridir, bu yolda devam edeceğiz. Basın çok önemlidir ve değerlidir,  ülkelerin gücüdür, devletleri ayakta tutanda,  yıkan da basındır. Bazen basın adı altında iş yapanlar devletleri  ve milletleri yok ederler, onları basın olarak kabul etmiyoruz. Paraları ve teçhizatları olsa da onları basın olarak değerlendirmek doğru değildir. Basında,bir adalet kadar  önemlidir, gerçek hizmet verirse basındır, iftira ile karalamayla insanları aşağılayacak kelimeler kullanılamaz,  kimse kimseyi kötüleyemez. Altın çamura düşmekle değerini kaybetmez,  güneşi kapatamazsın bu da ona benziyor,  biz Erzurum’da varız olmaya devam edeceğiz, Erzurum halkı daha güzel, daha güçlü,  daha birlik içinde olması için CHP yi tercih etmek durumundadır. Erzurum halkına rica ediyorum, huzur ve güzellik istiyorlarsa,  Erzurum’da CHP’yi var etmemiz ve Türkiye’de iktidar etmemiz lazım, biz o kadar popüler olamayabiliriz, biz anadolu evlatlarıyız, bir ekmeği böler paylaşırız,basın demek haber demek, basın için haber için ömrümü veren insanlarımız var,  Uğur Mumcu gibi onların haberlerinden bahsetsinler ellerini değil ayaklarını öperiz.Asılsız iddialarla partimizi yıpratmaya kimsenin gücü yetmez”

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+1 = ?

#

CHP İL BAŞKANI OĞUZ: ‘’ CHP OLARAK TÜM İLÇELERDE İDDİALI BİR ŞEKİLDE SEÇİME HAZIRLANIYORUZ’’” için 1 yorum

  1. Hasan : diyor ki:

    Çok iddalı şöyle Aşkaleden bir örnek verirsek eğer burada oyun az ama mücadelenin çok olduğu bir ilçede chp tabanının kongrede %85 oy almış bir ilçe başkanını görevden alarak işe iddalı bir şekilde başlamıştır amaç ne burada peki tabanı yok sayarak chp ni n o ilçede varlığını bitirmek üzere yola çıkmıştır şimdi bu saygı değer başkana sormak istiyorum bu ilçede chp nin tabanını yok sayarak başarı mı bekliyorsunuz bence yanılıyorsunuz

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx