logo

24 Şubat 2019

CHP OLTU BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ZENGİN :”OLTU’YU HALK ETTİĞİ KONUMA GETİRECEĞİZ”

 

Oltu CHP Belediye Başkan  Adayı Hakan Zengin,  Kentvizyon Haber’i ziyaret ederek, projeleri hakkında bilgi verdi.

Zengin,  CHP’nin başarılı belediyecilikle gündeme geldiğini belirterek,  Çat Beledi,ye Başkanı Arif  Hikmet Kılıç’ın örnek bir belediyecilikle   ilçenin vizyonunu değiştirdiğini söyledi.

Oltu’da seçilmesi halinde önemli projeleri olduğunu belirten Zengin, ‘’  Oltu bugün hak ettiği konumda değil,  içme suyu yok,  yol sorunu had sahada , işsizlik sürekli artıyor,  ilçe sürekli göç veriyor. Oltu taşı bir türlü halk ettiği konuma gelemedi ve turizme katkı sağlayamadı. Oltu maalesef kan kaybediyor. Seçilmem halinde  ilçeyle ilgili önemli projelerim var, Erzurum’un en büyük ilçelerinden biri olan Oltu’nun  turizme açılmasını sağlayacağız,  Oltu taşını dünyaya tanıtacağız,  Yaşlılara yönelik hizmet  hizmet merkezleri açacağız,   Üniversite öğrencilerimizin  ulaşım imkanlarını artıracağız,  Oltu patatesi ve balının  pazarlanması konusunda kooperatifler oluşturacağız.    Böylelikle hem yerli üretim artacak hemde iş imkanı oluşturmuş olacağız.  İlçemin hak ettiği konuma gelmesi konusunda elimden geleni yapacağım, yıllarca ihmal edilen ve sahipsiz kalan Oltu’yu   geliştirmek en büyük hedeflerim içerisinde yer alıyor. Çat Belediye Başkanımız Arif Başkan  ilçenin kaderini değiştirdi, her alanda örnek oldu, İslam Eserleri Müzesi dahi kurarak,  önemli çalışmalar gerçekleşitirdi,seçilmem halinde  aynı başarıyı sağlayacağımdan eminim’’ dedi.

Zengin, ayrıca  şehit ailelerine yönelik 5 yıl  ücretsiz ulaşım hizmeti verdiği için  çeşitli sivil toplum kuruluşları tarafından ödüllendirildiğini bu gibi milli duyguları önemseyen projeleri desteklemeye devam edeceğini de sözlerine ekledi.


Grup Seks Hikayeleri
Orusbu Sohbet Hattı
Oral Sex Hikayeleri

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+3 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx