logo

02 Aralık 2015

“ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ” EĞİTİMLERİ BAŞLADI

 

ESAras EDAŞ Entegre Yönetim Sistemi’nin ilk aşaması olan yönetici eğitimleri Erzurum’da gerçekleştirildi.
Kaliteli, sürdürülebilir ve kesintisiz enerji hizmeti felsefesi ile yola çıkan Aras Elektrik, müşteri odaklı Entegre Yönetim Sistemleri eğitimlerine başladı.
Eğitimlerle, Aras Elektrik personelinin Entegre Yönetim Sistemlerine adapte olmaları, kalite yönetim sistemlerini etkin olarak uygulamaları için sürekli iyileştirme ve geliştirme amaçlanıyor. Bu arada eğitim uygulamalarının kurum kültürü haline getirilmesi hedefleniyor.
Aras EDAŞ Genel Müdürlüğü’nde yapılan eğitime, üst düzey yöneticiler, şef ve uzmanların yanı sıra çalışanlar katıldı. Katılımın yüksek olması yönetimin; kalite yönetim sistemlerine verdiği önemin açık bir göstergesi olarak değerlendirildi. Bu arada kalite çalışmalarına hız kazandırmak amacıyla ihtiyaç duyulan Entegre Yönetim Sistemi Temel Dokümantasyon, süreç ve süreç etkileşimi ile İç Tetkik Eğitimlerinin de devam ettiği öğrenildi.
Aras Elektrik Genel Müdürü Fikret Akbaş, Entegre Yönetim Sistemleri eğitimlerine verilen öneme işaret ederek, “ Enerji verimliliği başta olmak üzere, enerjinin doğru kullanımı, enerji tüketiminde ve dağıtımında Aras Elektrik’e ve dolaylı olarak müşterilerimize de etki edecek olan bu kalite yönetim çalışmaları, Avrupa’da en iyi dağıtım şirketi olma vizyonu ile kurulan Aras Elektrik’e yapısal bir sürdürülebilir vizyon kazandıracağı kanaatindeyim. Bu yüzden kalite yönetim eğitimlerimizi büyük bir duyarlılıkla sürdürüyoruz. En tepedeki yöneticiden en ücra köşedeki çalışanımız bu süreçten geçecek” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+1 = ?

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.