logo

15 Aralık 2015

ERZURUM ÇİÇEKÇİLER DERNEĞİ İLK KONGRESİNİ YAPTI

 

dErzurum Çiçekçiler Derneği 1. Olağan Genel Kurulu yapıldı.
Müceldili Konağındaki toplantıya Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Erzurum Çiçekçiler Derneği Başkanı Abdurrahman Durmuş ve yönetim kurulu üyeleri, Teleflor Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Daştan, Türkiye Çiçekçiler Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Tok, İstanbul, Bursa, Erzincan, Afyon, Çiçekçiler Odası Başkanları katıldı.
Erzurum Çiçekçiler Derneği Yönetim Kurulu açık oylama yaparak yönetimi ibra etti. Alınan karar ile derneğe ilk üye kayıt ücreti olarak 250 TL. yıllık olarak 240 TL. aylık olarak ta 40 TL. yapılan oylama ile karara bağlandı. Erzurum Çiçekçiler Derneği yönetim kurulu üyeleri Başkan Abdurrahman Durmuş, Adnan Aksakal, Emre Keleş, İbrahim Ethem Şanlı, Yavuz Mollaoğlu,İbrahim Turan, Erdal Aydoslu, yapılan oylama ile kabul edildi.
Erzurum Çiçekçiler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Durmuş yaptığı kısa konuşmasında, “Uzak yerlerden şehrimize gelen misafirlere hoş geldiniz diyorum. Derneğimizin ilk faaliyetini siz üyelerimizle yaptık. Yapılan çalışmalarımızla ilk startımızı da almış olduk ‘’ dedi.
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’de kısa konuşmasında, “Doğu Anadoluve başta Erzurum olmak üzere kesme çiçekçilik, hatta yapma çiçekçiliği üretimi şehrimizde de yapabilirmiyiz. Belediye olarak öncü olmaya karar verdik. Şehrimize dışardan gelen çiçekleri acaba burada da üretebilirmiyiz. Daha sonra da pazarlama aşamasına geçeriz. Bu arada yapılan üretim ile hem şehrimiz esnafı kazanacak, hem de çevre illerimize pazarlama yapmış olacağız” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+2 = ?

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.