logo

17 Kasım 2014

ERZURUM’DA ‘’DÜNYA ÇOCUK HAKLARI GÜNÜ’’ ETKİNLİKLERİ

 

IMG_5185

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü 20 Kasım ‘’Dünya Çocuk Hakları Günü ’’ dolayısıyla çeşitli etkinlikler düzenleyecek.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanı Fevzi Polat, Meclis Başkan Vekili Hüseyin Koçan, Meclis Kurum Sözcüsü ve Başkan Yardımcısı Serap Ağar,  Sosyal Komisyon Başkanı Yusuf Kılıç, Sosyal Komisyon Üyesi Hamza Çiftçi ve Meclis üyesi Mevlüt Doğan, Dünya Çocuk Hakları Haftası etkinlikleri kapsamında Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sedat Abdulhakimoğulları’nı ziyaret ederek, yapılacak etkinlikler hakkında bilgi aldılar.

Polat, burada yaptığı konuşmada Çocuk Haklarının önemine değinerek,  yapılacak etkinliklerin sosyal komiteyi ilgilendirdiğini ifade etti. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün önemli ve kapsamlı hizmet alanlarına sahip olduğunu belirten Polat, çocuk haklarıyla ilgili olarak yapılacak etkinliklere destek vereceklerini ifade etti.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sedat Abdulhakimoğulları ise Dünya çocuklarının büyük bir kısmının çok zor şartlar altında yaşadığını, standart yaşamın ötesinde, yaşam mücadelesi verdiği günümüzde, dünya çocukları için farkındalık oluşturmayı, mevcut çalışmaları ve hizmetleri iyileştirmeyi amaçladıklarını söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Abdulhakimoğulları, desteklerinden dolayı başkan ve üyelere teşekkür etti.

MECLİS ZİYARET

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+8 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx