logo

28 Şubat 2017

Erzurum’da FETÖ dolandırıcıları yakalandı

FETÖErzurum’da FETÖ terör örgütüne karıştığı bahanesiyle vatandaşları dolandıran iki şüpheli yakalandı.Erzurum’da dün iki ayrı dolandırıcılık olayı meydana geldi. İki vatandaşı telefonla arayarak kendilerini polis olarak tanıtan İ.G. ve Ş.G. isimli dolandırıcılar, vatandaşlara hesaplarının FETÖ/PDY terör örgütü adına kullanıldığını söyledi.

Uzun süre boyunca vatandaşlarla telefonda görüşen İ.G, ve Ş.G. belirttikleri adrese 100 bin ve 75 değerindeki altınlarla gelmelerini istediler. Buluşma noktasında altınları alan dolandırıcılar izlerini kaybettirdiler.

İhbar üzerine harekete geçen Asayiş Şube Müdürlüğü Dolandırıcılık Büro Amirliği ekipleri şahısları güvenlik kameraları ile takibe alarak titiz bir çalışma yürüttü.

Şahısların bulundukları yerleri tespit ettikten sonra harekete geçen ekipler, kısa süre sonra dolandırıcıları Erzurum’un Horasan ve Pasinler ilçelerinde kıskıvrak yakalayarak gözaltına aldılar. Emniyetteki ifadelerinin ardından şahıslar adliyeye sevk edildi.
Öte yandan Ş.G. isimli şahsın daha öncede benzer bir suçtan dolayı arandığı öğrenildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.