Antrenmandan dönen milli sporcular karda yüzdü

.

 

 

Antrenmandan dönen milli sporcular karda yüzdü.  Erzurum'da antrenmandan dönen milli sporcular karda yüzerek doyasıya eğlendi.

 Yüksek İrtifa kampına İstanbul ve Mersin'den gelen yüzme alanındaki milli sporcular, vucut dirençlerini artımka için karla şoklama işlemi yaptılar. 

 Yüksek İrtifa  Kamp Merkezinde antrenman yapan sporcular,, soğuk havaya aldırmadan kıyafetlerini çıkararak karda yüzdü. Hava sıcaklığının eksi 15 dereceyi bulduğu Erzurum'da  karda yüzen milli sporcular, keyifli anlar yaşadı.  Yüksek İrtifa Kampı Merkezi  Tesis Sorumlusu Cevdet Uluç, " Fenerbahçe Spor Kulübü ve Mersin TED Kolejinden gelen 22 sporcumuz, Yüksek İrtifa  Kampında antreman yapıyor.  Yüzme sporuyla ilgilenen sporcularımız için karda yüzmek ve şoklama yapmak çok önemlii. Vucutta dinamiklik sağlıyor.İlk kara atladıktan sonra tüm vücudum diken diken oldu. Vücut ilk şoku atlattıktan sonra bunu dakikalarca tekrarlamaya başladık. Kardan çıkıp giyindikten sonra vücudumun normalden daha rahat ve iyi hareket ettiğini hissediyorlar. Yüksek İrtifa kampımıza yoğun bir talep var.  Farklı ülkelerden sporcularıda ağırlıyoruz''dedi.


Başlık