Kentvizyon Haber İnternet Sitemiz yeni yüzüyle Yayın Hayatına Başladı

.

Erzurum ve ilçelerinin ortak sesi olan www.kentvizyonhaber.com internet haber sitesi yeni yüzü ve güçlü kadrosuyla yayın hayatına başladı. Tarafsız, Güçlü, Doğru Yayın anlayışı haberciliği ile özgün mizanpajı ve Türkiye’nin tarafsız objektif habercilik farkı ile okuyucusuyla buluşuyor.

www.kentvizyonhaber.com   anlık haber girişleri ile; Erzurum ilimiz başta olmak üzere, Erzurum’un  tüm ilçelerinde yaşanan ve gelişen haberleri ile Türkiye’nin ve Dünya’nın gündeminin nabzını tutacak. www.kentvizyonhaber.com  internet sitemizin yayın ilkeleri toplumun ahlak kurallarına uygun dürüst ve ilkeli olacaktır. Doğru haberi hiç tereddüt etmeden yayınlayacak, hiçbir kurum, kuruluş ve kişilerin baskısı altında haber yapmayacaktır.

 Usta Gazeteci Enver Güler’in Genel Yayın Müdürlüğünü yaptığı  İnternet haber sitemiz www.kentvizyonhaber.com  Linkinden de  anlaşıldığı gibi ‘Halkın Sesi’ “Tarafsız objektif haber istasyonu”  olacak. Bürokrasi, siyasi parti, STK’lar, dernekler ve belediyelerin haberlerine de internet haber sitemizde yer verilecektir. Ancak halkımızın istek, talep, şikayet ve görüşler öncelikli olacak ancak gerek gerekse internet haber sitemizde kulaktan duyma belgesiz, aslı astarı olmayan asparagas haberlere de asla yer verilmeyecektir.

 Güler, internet haber sitesiyle ilgili yaptığı açıklamada, şunları söyledi: ‘’İnternet haber sitemiz www.kentvizyonhaber.com  adlı haber sitemizi tamamen Erzurum başta olmak üzere tüm ilçelerimize yeni bir soluk getirebilmek için yeni yüzüyle ve güçlü kadrosuyla değişiklik yaptık. Kadromuzda deneyimli gazetecilerle çalışıyoruz. Hiçbir siyasi görüşün veya oluşumun arka bahçesi değiliz. Süreç yayın kuruluşları yalnız ve yalnız demokrasinin savunucusu olacaktır. Sadece Doğru Haber sloganıyla çıktığımız bu yolda, daha ağırlıklı olarak; Yaptığımız ve yayınladığımız haberlerle; ilgili kurum, kuruluş ve yetkili mercileri vatandaşın beklenti içinde olduğu konularda göreve çağıracağız.Yetkili mercilerin sorun çözmedeki  hızını, fırtına etkisine çevireceğiz İnternet haber sitemiz www.kentvizyonhaber.com haber sitemizin  yayını’nın  yanı sıra haber sitemiz kapsamlı  Reklam alanları  ile fark yaratacak. İnternet Haber  Sitemizde  yayınlanması istenilen Reklam ücrete ve konuşmaya  tabidir.haftalık,aylık, 3 aylık,6 aylık ve 12 aylık tarife yapılanmaları, oluşumları ile İnternet Sitemiz Başta Erzurum ve ilçeleri olmak üzere Türkiye’ye hayırlı olsun’’


Başlık