Veteriner Hekim Ahmet Metin Alkan'ın Babalar Günü Mesajı

Veteriner Hekim Ahmet Metin Alkan , Haziran ayının üçüncü Pazar günü kutlanan “Babalar Günü” dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Veteriner Hekim Ahmet Metin Alkan mesajında, “Babalarımız, bizlere hayatın anlamını, zorluklarla başa çıkmayı, güzellikleri paylaşmayı öğreten, ailenin koruyucusu ve kollayıcısı olan en değerli varlıklarımızdır. Hiçbir karşılık beklemeden yaşam boyu varlıklarıyla bize güç veren, şefkat ve sevgisini bizden esirgemeyen babalarımız, evladının yaşamlarının her anında ihtiyaç duyacağı yüce değerleri kazandıran ve yeri doldurulamayacak en değerli varlıklardır.

Onların tek isteği çocuklarına iyi bir gelecek hazırlayabilmek, onların başarılarıyla gurur duymak, vatana ve millete faydalı olduklarını görebilmektir. Varlık sebebimiz olan babalarımız, sadece yılda bir gün değil, her an saygıyla ve sevgiyle anılması gerekir.

Hayatı boyunca kendisini ailesine adayan ve karşılıksız sevginin simgesi olan, bize her zaman doğruyu gösteren, yaşam ormanlarımızın ulu çınarları tüm babaların ve baba adaylarının “Babalar Günü” nü kutlar, aileleri ile birlikte sağlıklı, mutlu yarınlar dilerim” dedi.