logo

10 Kasım 2014

HİZMET İŞ SENDİKASI ERZURUM ŞUBE BAŞKANI AKSAKAL’IN 10 KASIM MESAJI

Hizmet İş  Sendikası Erzurum Şube Başkanı  Erol Aksakal, Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin  76. yıl dönümünde bir kere daha şükranla andığını ifade etti.

Aksakal, 10 Kasım Atatürk’ü Anma günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, Atatürk’ün örnek bir lider olduğunu belirterek, şu ifadelere yer verdi:

‘’Tüm insanlığa rehber olan kurtuluş mücadelesi destanımız, aziz milletimizin, yeryüzünde var olma çabasının eşsiz timsali olarak, tarihteki şanlı yerini almıştır. Dünyanın en güzel coğrafyasında, çağdaş, hür ve medeni bir toplum olarak Türkiye Cumhuriyetinin ilelebet varlığı ve birliği inanç ve ülküsüyle, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları tarafından Anadolu’da başlatılan kurtuluş savaşı destanı, her Türk vatandaşının övünç kaynağı ve en öncelikli rehberi, Atatürk İlke ve İnkılâpları   da bu yolun hiç sönmeyecek meşalesidir. Bu duygu ve düşüncelerle, 76.  yıl önce ebediyete uğurladığımız Cumhuriyetimizin Kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, kahraman silah arkadaşlarını ve bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi; rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz. Ruhları şad olsun’’

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+4 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx